Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Liepāja

Liepāja

LU basketbolisti izlīdzina rezultātu LBL ceturtdaļfināla sērijā pret "Ogri"; basketbolistēm zaudējums līdzīgā cīņā pret "TTT Rīga"

"Latvijas Universitātes" (LU) komanda sestdien izcīnīja uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē pret "Ogri", sērijā līdz trim uzvarām panākot 1-1.

Vakar

FC "Riga" sarūpē "Daugavpilij" pirmo zaudējumu sezonā

Vakar

Liepājā rinda pie vakcinācijas centra izsīkusi, pieejami vēl daži desmiti vakcīnas devu 10

Vakar

No ceturtdien atklātajiem Covid-19 gadījumiem 30% bijuši Rīgā; samērā daudz inficēto arī Daugavpilī un Liepājā

16. aprīlī

Futbola federācijas ģenerālsekretārs Pukinsks vēl neņemas apgalvot, ka "Noah" licences atņemšana bijis nepareizs lēmums

16. aprīlī

Oficiāli: Latvijas futbola vīrslīgai nepielaistā Jūrmalas "Noah" jau drīz iesaistīsies čempionātā

16. aprīlī

Latvijas čempionvienības treneris Aigars Cipruss neslēpj, ka prieks pārspēt Ābolu, Sējēju un Ankipānu

Pirms "Optibet" hokeja līgas (OHL) finālsērijas "Olimp"/"Venta 2002" hokejisti bijuši ļoti motivēti un kārtīgi "nobrieduši" kļūt par šīs sezonas čempioniem, ceturtdien sarunā ar aģentūru LETA atklāja komandas galvenais treneris Aigars Cipruss.

15. aprīlī

Nedēļas nogalē septiņās pilsētās pret Covid-19 varēs vakcinēties ikviens iedzīvotājs 10

15. aprīlī

Sporta arbitrāžas tiesa lemj "Noah" provizoriski piešķirt licenci dalībai Latvijas futbola virslīgā

15. aprīlī

Desmit novadi izkrituši no "drošo pašvaldību" saraksta un mācības klātienē nevarēs turpināt

14. aprīlī

"Olimp"/"Venta 2002" hokejisti otrajā periodā lauž spēles gaitu un tiek kronēti par OHL čempioniem

13. aprīlī

Kareivīgie Lejaskurzemes deputātu kandidāti: ministres dēls, parlamentārieša mamma, kikbokseris un citi 2

13. aprīlī

Sporta arbitrāžas tiesa saņēmusi Jūrmalas "Noah" iesniegumu par nepielaišanu futbola virslīgas turnīram

12. aprīlī

Liepājā uzsākta valsts apmaksāta zobu labošana bērniem pilnā narkozē

12. aprīlī

Liepājas ostā iebraucis Krievijas kuģis, kura īpašnieks iekļauts ASV sankciju sarakstos 14

11. aprīlī

"VEF Rīga" finālā piekāpjas Štelmahera vadītajai "Kalev"/"Cramo"

11. aprīlī

"Olimp"/"Venta 2002" trešajā trešdaļā gūst divus vārtus un nokļūst uzvaras attālumā no čempiontitula