Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Oslo

Bendika 7,5 kilometru sprintā Pokļukā ierindojas 26.vietā

Baiba Bendika sestdien pasaules čempionātā biatlonā Pokļukā 7,5 kilometru sprintā ieņēma 26.vietu, Sanita Buliņa bija 92. un Annija Keita Sabule - pēdējā 99.vietā, kamēr uzvarēja norvēģiete Tirila Ekhofa.

Rastorgujevs ar trim kļūdām šaušanā Eiropas čempionātā ieņem 22. vietu sprintā

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Eiropas čempionātā Polijā 10 kilometros sprintā izcīnīja 22. vietu.

29. janvārī

Bendika seko Rastorgujeva piemēram un kļūst par Eiropas čempioni 2

29. janvārī

Eiropas Zāļu aģentūra nekonstatē Covid-19 vakcīnu saistību ar potēto sirmgalvju nāvi 4

29. janvārī

Rastorgujevs kļūdās tikai vienreiz un kļūst par Eiropas čempionu 4

27. janvārī

Sešas kļūdas šaušanā liedz ātri slēpojošajai Bendikai pacīnīties par augstām vietām Eiropas čempionātā 1

27. janvārī

Norvēģija nosaka stingrus pasākumus britu paveida koronavīrusa iegrožošanai Oslo reģionā

23. janvārī

Rastorgujevs ar četrām kļūdām šaušanā individuālajā distancē Pasaules kausa posmā izcīna 45. vietu

22. janvārī

Bendikai individuālajā distancē neveiksmīga otrā šaušana un vieta ārpus labāko četrdesmitnieka