Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Vegānisms

7. klases skolniece Aleksa tik briesmīgi notievēja, ka svēra tikai 39 kg un nevarēja pastaigāt

Studente Aleksa (21 gads) ir viena no tiem daudzajiem Latvijas cilvēkiem, kas cīnījusies ar ēšanas traucējumiem. Pusaudze bija tik ļoti tieva un ar tik mazu svaru, ka knapi varēja pastaigāt. Kādu laiku viņa ēda ļoti maz (tikai aptuveni 500 kaloriju dienā), taču sportoja vairākkārt dienā - līdz pat nelabumam. Aleksa intervijā portālam Jauns.lv stāsta par savu smago cīņu ar ēšanas traucējumiem un uzvaru pār tiem.

24. septembrī

"Pienāks laiks, kad cilvēki ar šausmām atskatīties uz laiku, kad tika ēsti dzīvnieki!" - intervija ar psiholoģi Agnesi Amalu

Amala Agnese ir jogas praktiķe un psiholoģe, deju studijas “Fandango” vadītāja. Kad lasīsiet šo interviju, Agnese jau būs Latvijā. Iedegusi, D vitamīna pārbagāta un laimīga, ka ir mājās. Faktiski visu pandēmijas laiku viņa pārlaida Ēģiptē. “Tas vispār ir kaut kāds luksusa variants, jo agrāk vienmēr ceļošana saistījās ar laiku, kad ierastās ikdienas gaitas it kā pārtrūkst, arī finansiāli ir izdevumi, ieņēmumi krietni samazinās. Bet tagad var strādāt no jebkuras vietas pasaulē!”

2022. gada 5. martā