Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Covid-19 padomi

Covid-19 padomi

Psiholoģija tuvplānā. Rozā brilles – tas ir labi vai slikti?

27. jūnijā

Ar pareiziem katliem un durvju rokturiem var cīnīties pret infekciju

24. jūnijā

Vai Covid-19 veicina šķiršanos? Psihoterapeits: "Latvijā bieži šķiras arī bez pandēmijas"

24. jūnijā

Uga Dumpis nāk klajā ar ieteikumu Jāņu svinētājiem 12

23. jūnijā

Vai policija ķerstīs jāņabērnus, kuri pie ugunskura līgos pēc pusnakts un dosies sagaidīt saullēktu? 14

22. jūnijā

Vai sejas maska var ietekmēt veselību? Atbild speciālists

Lasītāja Inga jautā: "Tagad sabiedriskajā transportā esam spiesti braukt ar maskām. Man personīgi to izdarīt ir pagrūti, jo, uzvelkot masku, ir sajūta, ka trūkst skābekļa. Turklāt esmu dzirdējusi, ka ilgstoša sejas masku lietošana izraisa skābekļa trūkumu asinīs, radot ārkārtēju risku veselībai. Vai, lietojot masku, mēs neapdraudam savu veselību?"

20. jūnijā

“Kāpēc daktere nav tumšādaina?” ārzemnieki sociālajos tīklos kritizē tēlnieka Bikšes skulptūru mediķiem 49

18. jūnijā

Sieviete atklāti par to, kā pandēmijas laikā sākusi dzīvot kopā ar draugu: "Kad ierosinu mīlēties, viņš mani atraida. Vai šis ir attiecību gals?"

18. jūnijā

Covid-19 mēnešos cilvēki daudz vairāk pirkuši pārtiku internetā, liecina “Maxima” pētījums

17. jūnijā

Jāņu rīta sagaidīšana publiski nav atļauta, bet privātā draugu pulkā drīkst Ko drīkstēs un nedrīkstēs Līgo svētkos? 32

15. jūnijā

Karstā laikā valkāt sejas masku kļūst neizturami. Kā rīkoties? 11

12. jūnijā

IzDzīvotāji: “Var saskatīt līdzības ar mēra laikiem” - savdabīgais vēsturnieks Māris Mičerevskis par sabiedrības vērošanu Covid-19 laikā

10. jūnijā

Datu valsts inspekcija skaidro, vai lietotne "Apturi Covid" izseko personas

9. jūnijā

Vai pamats bažām, ka "Apturi Covid" tevi izseko? Viss, ko vajag zināt par jauno aplikāciju 3

8. jūnijā

Palīdzi savam sunim - atstāj viņu vienu. Kā sociālā izolācija ietekmē mājdzīvniekus

7. jūnijā

Covid-19 nedaudz atkāpjas: eksperts nosauc vietas, kur nedrīkst zaudēt modrību 1

7. jūnijā