Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Covid-19 padomi

Covid-19 padomi

Sejas maskas lietošana aukstā laikā: padomi, kā nepakļaut ādu iekaisuma riskam

14. novembrī

Psihiatre skaidro, kāpēc cilvēki Latvijā šobrīd, kad Covid-19 plosās, par to uztraucas mazāk 1

13. novembrī

Florbola federācijas prezidents Pētersons skaidro, kāpēc profesionāli līgumi nepasargā sportistus no Covi-19

12. novembrī

AUDIO: "Sveiki, jums zvana Jānis..." Kā pašmāju viltus ziņu izplatītāji "ķer uz muļķi" mūsu mediķus 12

10. novembrī

Kā nēsāt sejas masku, lai neaizsvīstu brilles un netrūktu elpas

9. novembrī

Jauns tests atklāj Covid-19 vīrusu sekunžu laikā 1

Velsā Lielbritānijā izstrādāts tests ļauj teju acumirklīgi noteikt jauno koronavīrusu izelpā.

8. novembrī

“Viss tikai sākas, mūs gaida dižkrīze," - brīdina astrologs Kristaps Baņķis 10

7. novembrī

FOTO: kamēr pasaule izolējas un distancējas, Uhaņā tūkstošiem cilvēku ballējas un svin Halovīnu 1

6. novembrī

"Nepatīk man tā dūrīšu sasišana," - Gundars Āboliņš iesaka citus veidus, kā kovidlaikā sveicināties 1

30. oktobrī

"Skola 2030" sarīko klātienes mācības skolotājiem, pēc kā atklājas, ka vienam ir Covid-19; pārējo stāvoklis - neskaidrs 6

29. oktobrī

Ieskats Covid-19 trīs slimnieku palātas ikdienā un sadzīvē Infektoloģijas centrā. Stāsta pacients 7

29. oktobrī

Pandēmija - īstais laiks, kad ceļot uz... nekurieni jeb iespaidi par lidojumu no Rīgas uz Rīgu 4

27. oktobrī

VIDEO: par spīti kritikai un izpratnes trūkumam, Jerusalema dejas fenomens turpinās

26. oktobrī

“Es esmu masku karaliene," - Elita Patmalniece kopš pandēmijas sākuma uzšuvusi vairāk nekā tūkstoti 4

26. oktobrī

76 gadus vecas viltus ziņas jeb - kāpēc vietējie antifašisti šogad atkal pulcējās Ķīšezerā? 7

26. oktobrī

Latviešu ultramaratoniste Diāna Džaviza pandēmijas laikā pārsteidz pasauli

24. oktobrī