Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Turīnas Juventus

Itālijas futbola izlases spēlētāji pirmdien ar uzvaru atgriezās mājās no Eiropas čempionāta futbolā, kura finālā viņi pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Angliju.

12. jūlijā

Itālija uzvar Anglijas futbolistus pēcspēles sitienos Eiropas čempionāta finālā 2

11. jūlijā

Itālija pirmā sasniedz Eiropas čempionāta finālturnīra zelta maču

7. jūlijā

Spēlē pret Beļģiju cietušajam itāļu aizsargam veiks operāciju

4. jūlijā

Itālijas izlase pirmajā puslaikā gūst divus vārtus un aizraujošā cīņā ceturtdaļfinālā uzvar Beļģiju

2. jūlijā

Spānija "pendelēs" pārspēj Šveici un pirmā iekļūst Eiropas čempionāta pusfinālā

2. jūlijā

Ukraina pagarinājuma kompensācijas laikā izrauj uzvaru pār Zviedriju un pirmo reizi spēlēs ceturtdaļfinālā 1

Eiropas futbola čempionāta finālturnīra (EČ) ceturtdaļfinālā kā pēdējā iekļuva Ukraina, kas ar vārtiem pagarinājuma kompensācijas laikā pārspēja Zviedriju ar 2:1 un ceturtdaļfinālā tiksies ar Angliju.

30. jūnijā

Mbapē netrāpa izšķirošo pēcspēles sitienu un favorīte Francija izstājas no Eiropas čempionāta

29. jūnijā

Spānijas futbola izlase astoņu vārtu spēlē pēc uzvaras papildlaikā iekļūst EČ ceturtdaļfinālā

28. jūnijā

Itālijas izlase grūtā cīņā papildlaikā uzvar Austriju un iekļūst ceturtdaļfinālā

27. jūnijā

Dānija pretuzbrukumos pārsteidz Velsu un iekļūst EČ finālturnīra ceturtdaļfinālā