Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Tbilisi

"Doždj" galvenais redaktors: Latvijas varasiestādes attiecībās ar krievvalodīgajiem piemirsa vienmēr klātesošo Krieviju 3

Latvijas varasiestādes attiecībās ar Latvijā dzīvojošajiem krievvalodīgajiem piemirsa vienmēr klātesošo Krieviju, kas šīs attiecības ļoti sarežģī, intervijā TV3 atzina Krievijas neatkarīgā TV programma "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") galvenais redaktors Tihons Dzjadko.

29. jūlijā

Jūlijā pasažieru skaits Rīgas lidostā jau visdrīzāk pārsniegs visā 2021. gadā apkalpoto apjomu

Aviosatiksmi spēcīgi skāra Covid-19 dēļ ieviestie ierobežojumi, bet tagad ietekme ir karam Ukrainā un daudzajiem streikiem Eiropā. Tomēr Rīgas lidostai šis gads apkalpoto pasažieru skaita ziņā līdz šim ir izvērsies veiksmīgs. Starptautiskās lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa intervijā aģentūrai LETA saka, ka pašlaik tiek pārsniegtas optimistiskās prognozes un jūlijā, visdrīzāk, pasažieru skaits jau pārsniegs visā 2021.gadā apkalpoto apjomu. Vēl gan ir daudz neskaidrību par rudeni. Tas attiecas gan uz situāciju ar Covid-19, gan uz inflāciju, jo, visam kļūstot dārgākam, var samazināties cilvēku iespējas ceļot. Tāpat Rīgas lidosta uz kādu laiku var aizmirst par aviokravām no Āzijas, jo pāri Krievijai lidojumus ierobežo sankcijas, savukārt apkārtceļš no Āzijas uz Rīgu nav izdevīgs.

5. jūlijā