Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Miķelis Rēdlihs

Latvijas izlases hokejisti pēc zaudējuma ar Vāciju dala nūjas un autogrāfus; līdzjutēji pateicas par spēli. FOTO

Latvijas hokeja izlase otrdien nespēja nodrošināt vietu Rīgā notiekošā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Tomēr par spīti zaudējumam hokeja fani pēc spēles tikās ar mūsu hokejistiem un izteica pateicību par spēli, pie "Arēnas Rīga" novēroja Jauns.lv.

2. jūnijā

Latvijas hokeja izlase vareni cīnās, bet piekāpjas Vācijai un neiekļūst ceturtdaļfinālā 10

1. jūnijā

Visu vai neko: šovakar mūsu hokejistiem izšķirošā spēle pret Vāciju 1

1. jūnijā

Pasaules čempionāts hokejā: Latvija pagarinājumā zaudē Somijai 2

30. maijā

Latvijas hokeja izlasei atkārtoti ieriebušais soģis Jeržābeks esot atstādināts no pasaules čempionāta tiesāšanas 8

30. maijā

Hārtlijs par tiesnešu darbību: kļūdas mēdz pieļaut visi

Lai izcīnītu uzvaru pret nākamo pretinieci Somiju, Latvijas izlasei savā sestajā pasaules čempionāta spēlē jādemonstrē vienots sniegums, pēcspēles preses konferencē teica Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs.

29. maijā

Latvijas hokeja izlase svarīgā mačā "bullīšos" zaudē Norvēģijai 11

28. maijā

Hārtlijs maina visus virknējumus, Latvija šovakar nevar atļauties zaudējumu 7

28. maijā

Hārtlijs prognozē, ka Krastenbergs pēc vairākiem gadiem varētu būt izlases līderis 2

27. maijā

Latvijas hokejisti piedzīvo otro zaudējumu čempionātā, piekāpjoties ASV ar rezultātu 2:4 5

27. maijā

Oskars Batņa, neraugoties uz ieplīsušu ceļgala saiti, būtu gatavs palīdzēt izlasei jau spēlē pret ASV

26. maijā

Itālijas izlases treneris: zinājām, ka Latvijas izlase izdarīs lielu spiedienu 3