Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Abus vārtus Latvijas izlases labā guva Mārtiņš Dzierkals. (Foto: Juris Rozenbergs)

Pasaules čempionāts hokejā: Latvija pagarinājumā zaudē Somijai 2

30. maijā 20:32 2021. gada 30. maijā 20:32 | Papildināts, 30. maijā 22:36
Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta B grupas sestajā spēlē ar 2:3 papildlaikā zaudēja Somijai.

Pirmās trešdaļas laikā vārtus guva gan Somija, gan Latvija.

Vārtus Latvijas izlases labā guva Mārtiņš Dzierkals.

Ar neizšķirtu rezultātu sākās otrā trešdaļa, bet tās laikā Somija guva vēl vienus vārtus pār Latviju (2:1).

Trešās trešdaļas laikā Latvija izlīdzināja rezultātu ar Somiju (2:2). Jāteic, ka arī otros vārtus Latvijas izlases labā guva Mārtiņš Dzierkals.

Papildlaika pēdējās sekundēs Somija guva vārtus, uzvarot spēlē.

Spēle starp abām izlasēm "Arēnā Rīga" sākās plkst.20.15. Maču tiešraidē translēja Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV7).

Latvijas valstsvienība čempionātu iesāka ar sensacionālu uzvaru pār Kanādu (0:2), pēc tam "bullīšos" ar 2:3 zaudēja Kazahstānai, trešajā spēlē ar 3:0 uzvarēja Itāliju, ceturtdien ar 2:4 piekāpās ASV hokejistiem, bet dienu vēlāk pēcspēles metienos ar 3:4 - Norvēģijai.