Pasaules čempionāts hokejā: Latvija pagarinājumā zaudē Somijai
Abus vārtus Latvijas izlases labā guva Mārtiņš Dzierkals.
2021. gada 30. maijs, 20:32

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta B grupas sestajā spēlē ar 2:3 papildlaikā zaudēja Somijai.

Pirmās trešdaļas laikā vārtus guva gan Somija, gan Latvija.

Vārtus Latvijas izlases labā guva Mārtiņš Dzierkals.

Pirmā trešdaļa: Latvija pret Somiju

21

Ar neizšķirtu rezultātu sākās otrā trešdaļa, bet tās laikā Somija guva vēl vienus vārtus pār Latviju (2:1).

Otrā trešdaļa: Latvija pret Somiju

25

Trešās trešdaļas laikā Latvija izlīdzināja rezultātu ar Somiju (2:2). Jāteic, ka arī otros vārtus Latvijas izlases labā guva Mārtiņš Dzierkals.

Papildlaika pēdējās sekundēs Somija guva vārtus, uzvarot spēlē.

Trešā trešdaļa un pagarinājums: Latvija pret Somiju

43

Spēle starp abām izlasēm "Arēnā Rīga" sākās plkst.20.15. Maču tiešraidē translēja Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV7).

Latvijas hokeja izlases spēlētāji sasveicinās ar faniem

Latvijas vīriešu hokeja izlase pirmdien pasaules čempionāta trešajā spēlē izcīnīja uzvaru pret Itāliju, lai arī tiesneši mājiniekiem neieskaitīja divus vārtus. ...

53

Latvijas valstsvienība čempionātu iesāka ar sensacionālu uzvaru pār Kanādu (0:2), pēc tam "bullīšos" ar 2:3 zaudēja Kazahstānai, trešajā spēlē ar 3:0 uzvarēja Itāliju, ceturtdien ar 2:4 piekāpās ASV hokejistiem, bet dienu vēlāk pēcspēles metienos ar 3:4 - Norvēģijai.