Madara Palameika ir mūsu vienīgā vieglatlēte, kas savā disciplīnā spējusi iekļūt finālsacensībās. (Foto: Mikus Kļaviņš/Izdevniecība "Rīgas Viļņi")

Latvijas sportistu starta laiki un rezultāti Tokijas olimpiskajās spēlēs

Sporta zvaigznes
23. jūlijā 15:49 2021. gada 23. jūlijā 15:49 | Papildināts, 7. augustā 14:51
  Jauns.lv
Portāls Jauns.lv piedāvā iepazīties ar Latvijas sportistu starta laikiem Tokijas olimpiskajās spēlēs, kā arī informēs par rezultātiem.

24. jūlijs

5:00 Toms Skujiņš, Krists Neilands - riteņbraukšana grupas brauciens. Skujiņam - 22. vieta, Neilandam - 33. vieta;

5:35 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols Latvija – Polija; rezultāts - 21:14;

12:40 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols Latvija – Beļģija; rezultāts 20:21.

25. jūlijs

03:00 Agate Rašmane - šaušana (10 metri ar gaisa pistoli) - 19. vieta;

05:00 Anastasija Sevastova, Aļona Ostapenko – teniss, sieviešu vienspēles un dubultspēles. Anastasija Sevastova pret Fionu Ferro (Francija) 6-2, 4-6, 2-6. Aļona Ostapenko pret Jeļenu Vesņinu (Krievijas Olimpiskās komitejas komanda) 4-6, 7-6 (7:2), 4-6. Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova pret Samantu Stosuru un Elenu Peresu 6-4, 1-6, 10:5.

09:00 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols Latvija – Ķīna; rezultāts 18:17.

16:25 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols Latvija – Japāna; rezultāts 21:18

26. jūlijs

03:00 Anastasija Kravčenoka, Tīna Laura Graudiņa – pludmales volejbols Latvija – ASV (Kleiza/Sponsila); rezultāts - 1-2 (13:21, 21:16, 11:15).

09:25 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols Latvija – Serbija; rezultāts 16:22

11:00 Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs – pludmales volejbols Latvija – Čehija (Perusičs/Švainers). Latvijas pludmales volejbolistiem tehniskā uzvara pēc Perusiča pozitīvā Covid-19 testa.

13:00 Ieva Maļuka – peldēšana 200 metri brīvais stils - 24. vieta;

16:00 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols Latvija – Krievijas Olimpiskās komitejas komanda; rezultāts 15:19

27. jūlijs

12:25 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols Latvija – Nīderlande; rezultāts 22:18;

13:40 Daniils Bobrovs – peldēšana 200 metri brasā - 31. vieta;

16:20 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols - ceturtdaļfināls Latvija  – Japāna; rezultāts - 21:18.

28. jūlijs

05:20 Anastasija Kravčenoka, Tīna Laura Graudiņa – pludmales volejbols Latvija – Brazīlija (Ana Patrīsiu/Rebeka); rezultāts 2-1 (21:15, 12:21, 15:12);

08:00 Toms Skujiņš – riteņbraukšana individuālais brauciens - 30. vieta;

12:40 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols - pusfināls Latvija - Beļģija; rezultāts - 21:8;

13:00 Ieva Maļuka - peldēšana 100 metri brīvais stils - 37. vieta.

16:25 Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš - 3x3 basketbols - fināls Latvija - Krievijas Olimpiskās komitejas komanda; rezultāts 21:18.

29. jūlijs

03:00 Agate Rašmane - šaušana (25 metri, pistole, lēnā šaušana) - pēc pirmās dienas 28. vieta;

04:00 Vineta Pētersone, Helvijs Babris – BMX riteņbraukšana ceturtdaļfināli; Pētersonei - 21. vieta, Babrim - 20. vieta;

05:00 Jevgēņijs Borodavko – džudo līdz 100 kilogramiem; pozitīva Covid-19 testa dēļ uz Tokiju tomēr nedosies.

11:00 Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs – pludmales volejbols Latvija – Krievijas Olimpiskās komitejas komanda (Krasiļņikovs/Stojanovskis); rezultāts - 2-1 (13:21, 21:19, 15:11).

30. jūllijs

03:00 Agate Rašmane - šaušana (25 metri, pistole, ātrā šaušana) - 37. vieta.

04:25 Līga Velvere – vieglatlētika, 800 metri - izstājās.

31. jūlijs

04:00 Anastasija Kravčenoka, Tīna Laura Graudiņa – pludmales volejbols Latvija – Kenija (Makoha/Hadambi); rezultāts - 2-0 (21:6, 21:14);

09:00 Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs – pludmales volejbols Latvija – Meksika (Gaciola/Rubio); rezultāts 0-2 (18:21, 16:21);

09:50 Ritvars Suharevs – svarcelšana līdz 81 kilogramam. 6. vieta.

1. augusts

04:40 Laura Igaune, vieglatlētika, vesera mešana - 20. vieta;

08:00 Anastasija Kravčenoka, Tīna Laura Graudiņa,  – pludmales volejbols astotdaļfināls: Latvija - Krievijas Olimpiskās komitejas komanda (Makroguzova/Holomina); rezultāts: 2-1 (16:21, 21:17, 15:13).

2. augusts

07:00 Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs – pludmales volejbols astotdaļfināls: Latvija - Brazīlija (Evandru, Brunu); rezultāts 2-0 (21:19, 21:18).

3. augusts

03:20 un 04:35 Madara Palameika, Anete Kociņa, Līna Mūze – vieglatlētika, šķēpmešana. Palameika - iekļūst finālā, Kociņa - 21. vieta, Mūze - 26. vieta;

05:00 Anastasija Grigorjeva, cīņa līdz 62 kilogramiem; 0:8 zaudējums 1. kārtā pret Kirgizstānas sportisti Aisulu Tinbekovu;

13:00 Kristaps Neretnieks, jātnieku sports - konkūrs; 20. vieta priekšsacīkstēs;

13:50 Artūrs Plēsnieks, svarcelšana līdz 109 kilogramiem; trešā vieta;

15:00 Anastasija Kravčenoka, Tīna Laura Graudiņa – pludmales volejbols ceturtdaļfināls: Latvija - Kanāda (Benslija/Vilkersone); rezultāts - 2-1 (21:13, 18:21, 15:11)

4. augusts

03:05 Gatis Čakšs, vieglatlētika, šķēpmešana; 18. vieta;

03:44 Roberts Akmens, smaiļošana 200 metri; otrā vieta kvalifikācijas airējumā un vieta pusfinālā;

04:00 Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs – pludmales volejbols ceturtdaļfināls: Latvija - Brazīlija (Seruti/Filju); rezultāts 2-0 (21:16, 21:19);

05:00 Anastasija Grigorjeva, cīņa līdz 62 kilogramiem, kvalifikācija medaļas cīņai. Uzvara 14:7 pret Rumānijas sportisti Kristu Inci.

13:00 Kristaps Neretnieks, jātnieku sports – konkūra fināls. 23. vieta;

14:55 Anastasija Grigorjeva, cīņa līdz 62 kilogramiem par bronzu. Pret Ukrainas sportisti Irinu Koļadenko. Rezultāts - 1:3. Grigorjevai 5. vieta.

5. augusts

03:30 Roberts Akmens, smaiļošana 200 metri pusfināls; 4. vieta pusfināla airējumā un vieta finālā;

04:00 Anastasija Kravčenoka, Tīna Laura Graudiņa – pludmales volejbols, pusfināls Latvija - Austrālija (Artaho de Solara/Klensija); rezultāts 0-2 (21:23, 13:21);

05:42 Roberts Akmens, smaiļošana 200 metri fināls; 8. vieta;

06:05 Kalvis Kalniņš, karatē; priekšsacīkstes; 7. vieta;

10:30 Pāvels Švecovs, modernā pieccīņa, (paukošana); 7. vieta pēc pirmās disciplīnas;

15:00 Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs – pludmales volejbols, pusfināls, pusfināls Latvija - Norvēģija (Sērums/Mūls); rezultāts 0-2 (15:21, 16:21);

23:30 Ruslans Smolonskis, Arnis Rumbenieks, vieglatlētika, 50 kilometru soļošana; Rumbeniekam - 37. vieta, Smolonskim - diskvalifikācija.

6. augusts

04:00 Anastasija Kravčenoka, Tīna Laura Graudiņa – pludmales volejbols, bronzas mačs, Latvija - Šveice (Heidriha/Veržē-Deprē);  rezultāts: 0-2 (19:21, 15:21); 4. vieta;

14:50 Madara Palameika - šķēpmešana, fināls - 11. vieta.

7. augusts

04:00 Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs – pludmales volejbols medaļu spēles; bronzas mačs: Latvijas - Katara (Junuss/Tidžans); rezultāts: 0-2 (12:21, 18:21); 4. vieta;

08:30 Pāvels Švecovs, modernā pieccīņa - 14. vieta.

Citi šobrīd lasa

Darba devēji gatavi cīnīties par labiem brigadieriem; alga ievērojami pārsniedz vidējo 10
Ņujorkiešus pārsteidz nepatīkams skats pie Pasaules tirdzniecības centra 2
"Priecājies, ka ir darbiņš!" - Sašutumu izraisa darba sludinājums un piedāvātais atalgojums Rīgā 24
Pievienot komentāru

Молодая бабушка Ирина Круг впервые показала внучку

Завещание принца Филиппа будет засекречено на 90 лет, чтобы защитить королеву