Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kristīne Vītola

LU basketbolisti izlīdzina rezultātu LBL ceturtdaļfināla sērijā pret "Ogri"; basketbolistēm zaudējums līdzīgā cīņā pret "TTT Rīga"

"Latvijas Universitātes" (LU) komanda sestdien izcīnīja uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē pret "Ogri", sērijā līdz trim uzvarām panākot 1-1.

17. aprīlī

Vītola ar iespaidīgu sniegumu pārspēj Laksu FIBA Eirokausā; arī Meldere ar "Umana Reyer" iekļūst ceturtdaļfinālā

16. martā

Zībartam uzticēts trenēt Latvijas sieviešu U-20 basketbola izlasi

12. martā

Zībarts apstiprināts par sieviešu U-20 izlases galveno treneri

11. martā

Stipra komanda ar maziem resursiem – Latvijas sieviešu basketbolam bija jābūt Eiropas čempionātā

11. februārī

Latvijas sieviešu izlase uzvar Vāciju, taču turpina gaidīt pārējo maču iznākumu 1

6. februārī

Mārtiņš Gulbis par spēli pret Vāciju: "Šis ir kā fināls!"

Latvijas sieviešu basketbola izlase sestdienas mačā ar Vāciju nevarēs atļaut vaļu kļūdām, jo iespējas tās izlabot vairs nebūs, piektdien notikušajā preses konferencē uzsvēra valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Gulbis.

5. februārī

Vītola par pieredzi Turcijas grandā un gaidāmo maču pret Vāciju

4. februārī

Ziemeļmaķedonijas sieviešu basketbola izlase diskvalificēta no EČ kvalifikācijas turnīra

4. februārī

Ziemeļmaķedonijas sieviešu basketbola izlase neieradīsies uz spēlēm Rīgā; būtiski robi Vācijas sastāvā

1. februārī

Komandas biedreņu joks par sieviešu basketbola izlases līderi Babkinu un viņas vājību tagad dzirdams visā Latvijā 2

31. janvārī

Latvijas sieviešu basketbola izlases sastāvā Rīgas "burbulī" būs 14 spēlētājas

30. janvārī

Kristīne Vītola pamet spēcīgo Turcijas klubu "Fenerbahče"

26. janvārī

Gulbis paziņo spēlētājas EČ kvalifikācijas izšķirošajām spēlēm

18. janvārī

Uzvaras, lepnums un prieks! Latvijas sportistu spožākie panākumi 2020. gadā

2020. gada 31. decembrī

Šteinbergas sekmīgais sniegums neglābj "Galatasaray" no zaudējuma Turcijas superklubu duelī

2020. gada 30. decembrī

Babkina ar 19 punktiem palīdz "Nadežda" komandai izcīnīt uzvaru FIBA Eirolīgas spēlē