Vītola ar 21 punktu sekmē "Passalacqua" uzvaru
Latvijas basketboliste bija rezultatīvākā starp uzvarētājām.
2023. gada 4. februāris, 23:56

Latvijas basketboliste Kristīne Vītola sestdien Itālijas A sērijas mačā ar 21 gūto punktu sekmēja Raguzas "Passalacqua" komandas panākumu, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju uzvarētāju rindās.

Raguzas vienība izbraukumā ar rezultātu 80:70 (21:16, 23:18, 12:14, 24:22) uzvarēja Sanmartīno "Fila".

Vītola laukumā bija 33 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no astoņiem divu punktu metieniem, divus tālmetienus un deviņus no desmit soda metieniem. Viņa arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, pieļāva vienu kļūdu, pārtvēra trīs piespēles, nopelnīja vienu piezīmi, izprovocēja septiņus pretinieču sodus un sakrāja +/- rādītāju +11.

Latvijas basketboliste bija rezultatīvākā starp uzvarētājām, kamēr vēl 18 punktus pievienoja Keiša Hemptone. Pretinieču rindās ar 32 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ilaria Milaco.

Tikmēr Kitijas Laksas pārstāvētā Boloņas "Virtus Segafredo" savā laukumā ar rezultātu 69:46 (21:10, 12:6, 22:12, 14:18) uzvarēja Monkaljēri "Akronos Tech".

Laksa spēlēja 19 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā grozā meta divus no septiņiem tālmetieniem un četrus soda metienus, kopā gūstot desmit punktus. Viņa arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu piespēli, nopelnīja vienu piezīmi, izprovocēja trīs pretinieču sodus un noslēdza maču ar +/- rādītāju +15.

Vēl Venēcijas "Umana Reyer", kuras rindās spēlē Laura Meldere, viesos ar 78:50 uzvarēja Ances Aizsilas un Līgas Ventes pārstāvēto "Brixia".

"Virtus Segafredo" ar 17 uzvarām 19 spēlēs turnīra tabulā ieņem otro vietu, bet trešā ar bilanci 16-3 ir "Umana Reyer". "Passalacqua" tikusi pie 11 uzvarām 19 mačos un ir sestā, kamēr "Brixia" ar diviem panākumiem 19 cīņās ierindojas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par čempionēm kļuva Skio "Famila" basketbolistes, kuras finālsērijā līdz trim uzvarām ar 3-1 pārspēja Boloņas "Virtus Segafredo".