Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ņikita Mihalkovs tur Bilu Geitsu aizdomās par vēlmi īstenot īstus ļaundara plānus. (Foto: Mikhail Metzel/TASS/All Over Pre/ Vida Press)

Arī Ņikita Mihalkovs apvaino Bilu Geitsu vēlmē "čipot" visus planētas iedzīvotājus un kontrolēt cilvēku skaitu 3

Slavenības
2020. gada 6. maijā 07:07 2020. gada 6. maijā 07:07
  Jauns.lv
Krievu kino leģenda Ņikita Mihalkovs meties apvainot "Microsoft" līdzdibinātāju Bilu Geitsu, ka tas izmanto Covid-19 pandēmiju ar mērķi panākt visu planētas iedzīvotāju "čipošanu".

Viens no pasaules bagātākajiem cilvēkiem Bils Geitss jau kopš koronavīrusa parādīšanās nonācis sazvērestību teoriju piekritēju uzmanības lokā. Viņu pat apvainoja Covid-19 radīšanā - jo Geitss, lūk, jau 2015. gadā TED konferencē pasauli brīdinājis par iespējamu jaunu vīrusu, kas novedīs pie milzu epidēmijas. Līdztekus tika piesaukts arī 5G - tieši ar piektās mobilo sakaru standartu paaudzes stacijām tiekot izplatīts vīruss, tāpat tas 5G nesot vēzi, impotenci un citas cilvēci iznīcinošas kaites.

Kāds Geitsam no tā visa labums? Jo tieši viņš esot milzu bagātības ieguldījis vakcīnu izstrādēs, un tagad, kad visiem planētas iedzīvotājiem būšot šīs vakcīnas obligātas, brangi nopelnīšot. Tāpat vienlaikus ar vakcīnām cilvēka organismā nonākšot īpaši čipi, kas ļaus parasto planētas Zeme iemītnieku gan izsekot, gan viņa sarunas noklausīties. Un pat vēl trakāk - kontrolēt iedzīvotāju skaitu.

Šim uzskatam, izrādās, piekrīt arī krievu kino leģenda ŅIkita Mihalkovs. Telekanāla "Rossija 24" programmā "Besogon TV" ("Бесогон ТВ") slavenais režisors, kura filma "Saules nogurdinātie" savulaik tika pat pie "Oskara" balvas, pavēstīja - Bils Geitss ar čipu palīdzību vēloties pakāpeniski samazināt planētas iedzīvotāju skaitu. Iemesls šādai rīcībai skaidrs - cilvēku daudz, planētas resursu maz, tātad laiks rīkoties. Savu uzskatu režisors pamatoja pat ar dokumentiem.

Telekanāls "Rossija 24" šo raidījumu no ētera jau izņēmis, bet programmas autoru Mihalkovu tas sadusmoja vēl vairāk - tagad viņš uzskata, ka Bils Geitss ir visuvarošs un "patiesība nevienu neinteresē".

Saistītās ziņas

Kinorežisoram Mihalkovam un komiķim Zadornovam aizliedz iebraukt Ukrainā
Liepājas teātra aktieris Mārtiņš Kalita atveidos galveno lomu Ņikitas Mihalkova filmā
Mihalkovs aicina Putinu un Medvedevu izveidot padomi plašsaziņas līdzekļu kontrolei

Mihalkova apgalvojumus jau ņēmušies izsmiet interneta asprāši. "Pēc čipošanas Bils Geitss visiem apziņā ielādēs operētājsistēmu un ņems maksu par katru atjauninājumu," tā viens.

"Bils Geitss izdomāja visus čipot, lai jūs beidzot sāktu maksāt par "Office" un "Windows"," joko cits.

Kāds cits savukārt, uz ātru roku padarbojies fotošopā, uzskatāmi pierāda, ka nekādi pierādījumi vairs nav nepieciešami, Bils Geitss pats visā atzīstas:

Citi šobrīd lasa

Homofobijā apsūdzētais Brēmenes mācītājs Lacels atkal kāpis baznīcas kancelē
Dana ar kasti: "Tu nekļūsti bagātāka no tā, ka tev skapī stāv 300 eiro vērta, nekad neuzvilkta kleita"
Atklāts Allas Pugačovas bērnu pasaulē nākšanas noslēpums
Skatīt visus komentārus

"Жаль, что вам и другим "кокосовым" экспертам не побывать на королевских праздниках": Киркоров защитил Бузову от Гордон

Дубай и Мальдивы: яркие фото Кудрявцевой, Бородиной, Топурии и других с отдыха