Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ar starta šāvienu sācies virtuālais Rīgas maratons
Aigars Nords ar starta pistoli rokās. (Foto: Publicitātes foto)

Ar starta šāvienu sācies virtuālais Rīgas maratons 1

Citi sporta veidi
10. oktobrī 13:15 2020. gada 10. oktobrī 13:15
  Jauns.lv / LETA
"Rimi" Rīgas maratona organizators Aigars Nords sestdienas rītā izšāvis starta šāvienu, lai dotu startu sacensībām, kas šogad Covid-19 izplatības dēļ pirmo reizi norisināsies virtuālajā vidē, portālu Jauns.lv informēja rīkotāji.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets piektdien ārkārtas sēdē lēma atcelt šajā nedēļas nogalē plānoto "Rimi" Rīgas maratonu.

Respektējot valdības lēmumu, 30. "Rimi" Rīgas maratons pirmoreiz pastāvēšanas vēsturē norisināsies virtuāli. Dalībnieki savas izvēlētas distances skries jebkur Latvijā un pasaulē, rezultātus ar viedierīču palīdzību automātiski fiksējot "Rimi" Rīgas maratona virtuālajā skriešanas platformā.

Tos, kuri nevēlas reģistrēties virtuālajā platformā, organizatori aicinās savas distances iemīļotajā maršrutā izskriet bez rezultātu fiksēšanas. Visi reģistrētie "Rimi" Rīgas maratona dalībnieki par oficiālo olimpisko medaļu dizainera godalgu saņemšanu tiks informēti nākamās nedēļas sākumā.

"Respektējot valdības lēmumu, "Rimi" Rīgas maratons savā jubilejas gadā norisināsies virtuāli. Virtuālais skriešanas klubs jau kopš vasaras veiksmīgi pulcējis vairāk nekā 15 000 skriešanas mīļotāju, un ir viens no progresīvākajiem virtuālās skriešanas rīkiem pasaulē. Skriešanas mīļotājus aicinu nepadoties Covid histērijai, bet turpināt kustēties, tipināt, skriet un ar možu garu pieveikt vakuumu, kas tagad iestāsies tautas sportā pasākumu jomā," komentē maratona direktors Aigars Nords.

Tie dalībnieki, kuri vēlas fiksēt noskrieto laiku un rezultātu, tiek aicināti reģistrēties "Rimi" Rīgas maratona Skriešanas klubā un pieveikt Ģimeņu skrējiena, 5,5, 10, 21 un 42 kilometru distanci šajā nedēļas nogalē. Skriet var abas dienas gan 10., gan 11. oktobrī.

Reģistrēties virtuālajam maratonam iespējams skriešanas klubā: http://rimirigamarathon.com/lv/virtualais-rimi-rigas-maratons-2020/

Visi reģistrētie "Rimi" Rīgas maratona dalībnieki, neatkarīgi no tā, vai noskriets virtuālajā platformā ar rezultātu fiksēšanu vai tāpat vien - bez rezultātu fiksēšanas, oficiālajām medaļām varēs pieteikties nākamās nedēļas sākumā.

Reģistrācija virtuālajā platformā pilnīgi noteikti nav nepieciešama bērniem, kas bija plānojuši piedalīties "Rimi" Rīgas maratona Bērnu dienas mazajās distancēs - organizatori aicina vecākus vienkārši pavadīt skaistu dienu kopā ar saviem mazajiem un nākamajā nedēļā pieteikties "Rimi" Rīgas maratona medaļām.

Jau ziņots, ka "Rimi" Rīgas maratona medaļu autors ir japāņu dizaineris Džuņiči Kavaņiši, kurš izstrādājis arī Tokijas olimpisko spēļu medaļas.

Saistītās ziņas

Nords: "Ja valdība uzskata, ka maratona atcelšana ir nozīmīgs solis, lai tiktu galā ar Covid-19, lai tā būtu" 5
Atceltā Rīgas maratona organizatori uzrunā dalībniekus un sola skrējējus neatstāt bešā
Atcelts Rīgas maratons 5

Kā ziņots, bija plānots, ka "Rimi" Rīgas maratonā 10. oktobra un 11. oktobra nedēļas nogalē dažādu distanču trasēs izkliedēti startēs vismaz 15 000 Latvijas dalībnieku un "saujiņa" ārvalstnieku.

Sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un kontroles centru un Neatliekamās medicīnas palīdzības dienestu "Rimi" Rīgas maratona organizatori bija izstrādājuši virkni pasākumu Covid-19 risku mazināšanā, informēja pasākuma organizatori.

Citi šobrīd lasa

"Arī man nav nekādu iekrājumu," Regīna Devīte apgūst jaunas prasmes 2
Blogere vēlējās skaistu foto, bet viens nepareizs solis, un kritiena video kļuva par soctīklu hitu 3
Par katru cenu vajag to, kas nav pieejams. Kā veikalos aizritēja pirmā diena ārkārtas situācijas apstākļos? 44
Pievienot komentāru

"Стал похож на женщину!": Валерий Леонтьев на новом фото ошеломил поклонников

"Копия мамы своей": Орбакайте на новом фото приняли за Пугачеву