Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Izbraukuma vakcinācijai pret Covid-19 speciāli pielāgotais autobuss. (Foto: LETA)

Šonedēļ sāksies izbraukuma vakcinācijas tuvāk cilvēku dzīvesvietām - uzzini sev tuvāko punktu 4

Sabiedrība
5. janvārī 13:16 2022. gada 5. janvārī 13:16
  Jauns.lv / LETA
Nacionālais veselības dienests (NVD) šonedēļ sāk regulāras izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 tuvāk cilvēku dzīvesvietai, informēja NVD Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Zaiga Barvida.

Paplašinot vakcinācijas pieejamību, papildus jau esošajiem 11 pašvaldību vakcinācijas centriem Aizkrauklē, Alūksnē, Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Salaspilī, Talsos, Tukumā un Ventspilī tuvākajā laikā plānots atvērt vakcinācijas centrus Balvos, Dobelē, Līvānos, Smiltenē, Jēkabpilī, Jūrmalā, Ogrē un Valmierā.

Rīgā jau kopš pagājušā gada nogales darbojas lielie vakcinācijas centri Ķīpsalā un "ATTA Centre", kā arī ir iespējams vakcinēties tirdzniecības centros esošajos vakcinācijas punktos un vakcinācijas punktos Rīgas apkaimē. Rēzeknē darbu turpina arī vakcīnbuss, kas katru dienu vakcinēties piedāvā dažādās pilsētas vietās.

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas notiks Dienvidkurzemes novadā - Priekulē, Pāvilostā, Grobiņā, Nīcā, Bārtā, Vaiņodē, Aizputē un Cīravā; Augšdaugavas novadā - Silenē, Kombuļos, Laucesē, Sventē, kā arī Līvānos, Limbažos, Viļānos un Cesvainē.

Rīt, 6.janvārī, no plkst.9 līdz 12 varēs vakcinēties pret Covid-19 Priekulē, kultūras namā Peldu ielā 1, no plkst.10 līdz 12 - Silenē, no plkst.13 līdz 15 - Grobiņas pagasta Robežniekos kultūras namā, Liepu ielā 1A, no plkst.13 līdz 15 - Kombuļos, no plkst.16 līdz 18 Nīcā, kultūras centrā, Bārtas ielā 6, savukārt no plkst.9 līdz 16 Rēzeknē pie veikala "Lidl", Atbrīvošanas alejā 125, vakcinēties pret Covid-19 varēs vakcīnbusā.

Piektdien, 7.janvārī, no plkst.9 līdz 12 vakcinācija notiks Aizputes kultūras namā, Atmodas ielā 16, no plkst.13 līdz 15 - Cīravas Tautas namā, bet no plkst.15.30 līdz 18 Durbē, Skolas ielā 5. No plkst.9 līdz 16 Rēzeknē pie veikala "Lidl", Atbrīvošanas alejā 125, vakcinēties pret Covid-19 varēs vakcīnbusā.

Sestdien, 8.janvārī, notiks izbraukuma vakcinācija pa viensētām kopā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem Augšdaugavas novada Lauceses un Sventes pagastos, savukārt no plkst.10 līdz 14 iedzīvotāji varēs vakcinēties Vecumniekos, Vecumnieku veselības centrā, no plkst.9 līdz 14 - Limbažu slimnīcā, Klostera iela 6A, Limbažos, no plkst.9 līdz 15 - Līvānos, Līvānu kultūras centrā, Rīgas ielā 105.

Viļānos, kultūras namā, Kultūras laukumā 2, no plkst.9 līdz 14 vakcinēties varēs gan bez pieraksta, gan ar iepriekšējo pieteikšanos pa tālruni 28 662 346. No plkst.9 līdz 16 Rēzeknē, laukumā pie bijušā teātra "Joriks", Latgales ielā 54, vakcinēties pret Covid-19 varēs vakcīnbusā.

Svētdien, 9.janvārī, no plkst.9 līdz 16 Rēzeknē, stāvlaukumā pie kādreizējā universālveikala Latgales ielā 20, vakcinēties pret Covid-19 varēs vakcīnbusā.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez pieraksta, pēc dzīvās rindas principa. NVD atgādina, ka, dodoties uz vakcināciju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un potēšanas pase, ja tāda ir. Vakcinēties vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva vai cita likumiskā pārstāvja klātbūtne, kā arī pase vai personas apliecība likumiskajam pārstāvim, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu, proti, ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti pastiprinājuši karakuģu grupējumu Melnajā jūrā 19
Jūras dzīvnieku pētnieki visā Eiropā apbrīno Liepājas pludmalē redzēto valzirgu un pareģo viņa nākotni 3
Skatīt visus komentārus