Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgas un visas Latvijas izklaides vietas piedāvās sagaidīt dažādās noskaņās - gan piedaloties tematiskās ballēs, gan lustējoties līdz agram rītam dīdžeju mūzikas pavadījumā,

Neesi vēl izlēmis, kur svinēt? Vietas, kur Latvijā viskrāšņāk sagaidīt Jauno gadu

Kultūra
2015. gada 31. decembrī 12:40 2015. gada 31. decembrī 12:40
 
2016.gadu, kas pēc ķīniešu kalendāra ir Ugunīgā pērtiķa gads, Rīgas un visas Latvijas izklaides vietas piedāvās sagaidīt dažādās noskaņās - gan piedaloties tematiskās ballēs, gan lustējoties līdz agram rītam dīdžeju mūzikas pavadījumā, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija.

Restorānā "Koya", kas atrodas Andrejostā, pasākums "Leģendāra masku balle 2016" sāksies plkst.20, un tajā viesi aicināti kļūt par leģendāru personību dubultniekiem, piemēram, Šerloku Holmsu, Raini, Mariju Antuaneti, Briljanta rokas varoņiem vai ko citu. Pasākumā uzstāsies dziedātāja Marija Naumova, grupa "Big Al&The Jokers" ar solistu Aļģirdu Šuminski un dīdžejs Kārlis Krustojums.

Rīgas klubā "Coyote Fly" notiks "City of Dreams Show" šovs, kurā būs iespēja izdzīvot gan iespaidīgus pasaku un sapņu stāstus, gan murgus, gan nerātnas fantāzijas. Vakara šovus veidos vairāk nekā 30 dažādi animatori, dejotāji un pasaku tēli. Nakts kulminācija būs austrāliešu dziedātāja "Rudy" koncerts.

Bārs "Just" kā īpašos viesus šajā vakarā piedāvās grupu "Olas". Vakara programmā uzstāsies arī Katrīna Cīrule ar pavadošo grupu, populārais aktieris Mārtiņš Počs parūpēsies, lai vakars būtu pārsteigumiem un balvām pilns, bet iluzionists Edžus Kauķis parūpēsies par maģiskiem brīžiem. Visas nakts garumā bārā "Just" spēlēs rezidējošie dīdžeji "Mareks Lācis&Armands Keraynn" un "Emil Deo&Roons".

Kultūras bārā "Sapņi un kokteiļi" vakars sāksies no plkst.21, un vakara gaitā viesus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs grupa "Otra puse" un Mārtiņš Balodis, kā arī būs iespēja izliet savu laimi.

Latvijas 1.rokkafejnīcā tiks rīkots Jaunā gada sagaidīšanas pasākums "Roka pērles un dimanti Reiterna namā". Plkst.22.30 uz galvenās skatuves uzstāsies Atis Ieviņš un Jānis Čubars, bet pēc pusnakts savu uzstāšanos turpinās Atis Ieviņš un "The Rock Brothers". Starplaikos otrajā stāvā spēlēs dīdžejs "Pasaka" un pirmajā stāvā dejas ritmu noteiks dīdžejs "Dirty TRZ", bet Klavierbārā būs vislabākā karaoke no "Vēja brāļiem". Savukārt pirms pusnakts uz galvenās skatuves uzstāsies mūziķis Valters Frīdenbergs un Dāvis Ābrams, bet pēc pusnakts - "Coco Orchestra".

Vecrīgas klubs "Nabaklab" būs atvērts jau no plkst.17, bet pasākums sāksies plkst.21. "Nabaklab" gadumiju tradicionāli sagaidīs, svinētājiem piedāvājot plašu dīdžeju programmu vairākās kluba zālēs. Klubā spēlēs dīdžejs Horens, Kaspars Bindemanis, "mixmaster Raitis", "MagicZ", kā arī "Tanheizers", "Stereoglyph" un dīdžejs "Megafons".

Klubā "First Dacha" Andrejsalā gadu mijā uz skatuves uzstāsies tādi mākslinieki kā dīdžeji Fjodors Fomins un Deniss Rubļjovs, kā arī krievu populāra grupa "Picca" kopā ar latviešu grupu "Bermudu divstūris", savukārt "Četros baltos kreklos" Jaunā gada sagaidīšanas ballē spēlēs dīdžejs Andris Ozols, bet klubā "Depo" Jaunā gada ballīte tiks aizvadīta rokenrola stilā.

Rīgas elektroniskās deju mūzikas klubs "One One", Šarlotes iela 18a, svinēs ne tikai Jaunā gada sagaidīšanu, bet arī kluba viena gada jubileju. Šajā dubulto svētku pasākumā pie dīdžeju pults darbosies "2Involved" no Lielbritānijas, "F Tee" no Lietuvas, "Taran&Lomov", Kaspars Kondrats, "Alex Ho" un Kriss Hovels. Pasākums Jaunā gada naktī sāksies vienos naktī un turpināsies līdz nākamās dienas vidum.

Jaunā gada sagaidīšanu piedāvā arī "Islande Hotel". Vienai personai saviesīgais pasākums izmaksās 80 eiro, un par to no plkst.19.30 viesi tiks sagaidīti ar dzērienu, būs iespēja mieloties ar svētku vakariņām pirmā stāva restorānā, bet plkst.23 viesi būs aicināti doties uz devītā stāva restorānu, kur spēlēs dzīvā mūzika un turpināsies Jaunā gada svinības.

Jauno gadu piedāvās sagaidīt arī "Albert Hotel" restorāns "Bestsellers", kur būs gan glāze dzirkstoša vīna, gan ēdieni, bet vakara gaitā par muzikālo fonu rūpēsies Annas Ušakovas Jaunā gada trio, izpildot pasaules hitu kaverversijas, savukārt viesnīcas 11.stāva "Star Lounge" bārā Jauno gadu varēs sagaidīt 30.gadu stilā.

Bagātīgu svētku galdu, glāzi dzēriena, mūziku, dejas un citus Jaunā gada pārsteigumus piedāvās viesnīcas "Radi un draugi" restorānā "Niklāvs", Mārstaļu ielā 1. Viesu ierašanās paredzēta no plkst.20.

Restorānā "Key to Riga", Doma laukumā 8a, Vecgada vakara muzikālā programma sāksies no plkst.20, kad viesiem uzstāsies senās mūzikas ansamblis "Ludus" ar renesanses muzikālo programmu. Turpinot tradīciju, ikvienam būs iespēja līdz plkst.23.30 izliet sev laimīti un zīlēt notikumus 2016.gadam. Savukārt pusnaktī varēs baudīt dzirkstošo vīnu un vērot svētku uguņošanu.

Restorānā "Moonshine", Kaļķu ielā 12, plkst.20 ar "Petersons Band" koncertu notiks svētku vakariņas, bet pusnaktī būs gaidāma svētku uguņošanas vērošana, savukārt pēc pusnakts ballēšanās turpināsies "Latvian Blues Band" spēlētās mūzikas pavadījumā.

Uz Jaunā gada sagaidīšanu ar plašu bezmaksas kultūras programmu un dažādām aktivitātēm aicinās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā. Tur svinības vadīs mūzikas eksperts un dīdžejs Toms Grēviņš - deju ritmus viņš sāks spēlēt plkst.22, kad publiku jau būs iekustinājuši dīdžejs Artis Volfs un grupa "Flame & The Rolltones".

Vērienīgs Jaunā gada sagaidīšanas pasākums notiks Rīgas centrā, 11.novembra krastmalā, kur svinēšana notiks no plkst.21 līdz pat trijiem rītā. Pasākuma apmeklētāji varēs baudīt īpaši sagatavotu kultūras programmu ar mūziķu, populāru grupu un dīdžeju priekšnesumiem, vērot svētku uguņošanu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas. Jau no plkst.21 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot Denisa Paškeviča un grupas "Funk Therapy" uzstāšanos, pēc tam muzicēs grupa "Dzelzs vilks", "Musiqq" un "Big Al & The Jokers". Tieši gadu mijā sāksies svētku uguņošana, bet pēc tās svinības turpināsies kopā ar grupas "Queen" atveidotāju grupu "Killer Queen" no Lielbritānijas.

Savukārt Līvu laukuma tirdziņā Jaunā gada koncertā "Mīlestības skartie" uzstāsies grupa "Billy B and this Sonic Rockets". Pēc pusnakts Līvu laukumā iedzīvotāji varēs dejot pasaules hitu un populāru melodiju pavadījumā, skanot gan liriskām mīlas balādēm, gan rokenrola klasikai.

Dažādi pasākumi notiks arī citās Rīgas izklaides un atpūtas vietās. Maksa par Jaunā gada sagaidīšanu atpūtas vietās ir dažāda, tā svārstās no pieciem eiro līdz 100 eiro. Daudzi pasākuma rīkotāji aicina vietu iepriekš rezervēt.

Kuldīgā Jaunais gads tiks sagaidīts Pilsētas dārzā un ar uguņošanu virs vecā ķieģeļu tilta, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā. Kuldīgas Pilsētas dārzā uz brīvdabas kino "Goldingen Knight Cinema" ekrāna plkst.23 tiks demonstrēts Kuldīgas novada notikumu apskats, bet plkst.23.45 - Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas ("Kuldīgas novadam") uzruna. Pusnaktī paredzēta svētku uguņošana virs vecā ķieģeļu tilta.

Liepājas Rožu laukumā 31.decembra vakarā plkst.23 sāksies Jaunā gada sagaidīšanas pasākums ar grupas "Labvēlīgais tips" uzstāšanos un svētku uguņošanu pusnaktī.

Jelgavas iedzīvotāji un viesi Jaungada naktī aicināti tikties Pasta salā, kur uzstāsies Ivo Fomins un dīdžejs Erminass. Līksmi sagaidīt Jauno gadu piedāvāšot arī vairākas izklaides vietas pilsētā.

Tāpat kā citus gadus, arī šoreiz Jaunais gads Ventspilī tiks sagaidīts pēc "vietējā" laika - Jaungada uguņošana sāksies 33 minūtes un 44 sekundes pēc pusnakts. Gadumijā svētku pasākumi notiks Kultūras centrā un Lielajā laukumā.

Sagaidot gadumiju, šovakar plkst.22 Rēzeknē, Festivāla parkā, ar humoristisku gadumijas koncertprogrammu "Kad sitīs divpadsmit" rēzekniešus un pilsētas viesus izklaidēs Dailes teātra dziedošie aktieri Lauris Subatnieks, Aldis Siliņš un Gundars Silakaktiņš, kas kopā pazīstami kā vokāli dramatiski instrumentālā grupa "Ilga".

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Situācija ir traģiska!" Latviešu pāris, kurš ceļo pa Āfriku un veido saturu soctīklos, nāvējoši notriec cilvēku 5
Olga Kambala tomēr Turcijā netiek pie jauna deguna un krūtīm. Kāpēc tā? 10
“Būtu slikti, ja kaut kas notiktu...” Medvedevs kinofilmu gangsteru stilā draud Eiropas atomstacijām ar teroraktu 8
Pievienot komentāru