Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lažas pagastā apšaudē cietušais džips „Porsche Cayenne” sacaurumots ne pa jokam – gan uz priekšstikla, gan sānu logus „rotā” neskaitāmi ložu atstāti caurumi. (Foto: liepajniekiem.lv)

Iespējamā pasūtījuma slepkavība Aizputes pusē: policija izplata būtisku lūgumu iedzīvotājiem

112
2018. gada 2. oktobrī 15:40 2018. gada 2. oktobrī 15:40
  Jauns.lv
Izmeklējot slepkavības mēģinājumu Aizputes novadā, Valsts policija aicina atsaukties personas, kuras laika posmā no 28. septembra līdz 30. septembrim braukušas pa autoceļu PS111 (Kalvene – Aizpute).

Valsts policijā uzsver, ka svarīgi policijai sniegt visu informāciju, piemēram, par šajā posmā uz ceļa vai ceļa malā manītām automašīnām, personām vai jebkādām citām niansēm, pat ja sākotnēji šī informācija nešķiet būtiska.

Īpaši aicināti atsaukties autovadītāji, kuri 30. septembrī laika posmā no pulksten plkst.09 līdz plkst.16.30 atradās Aizputes novada Lažas pagastā, vai arī brauca pa jau minēto autoceļu. Šīs personas aicinātas arī pārskatīt videoreģistratora ierakstus, un it īpaši, ja pamana tajos ko aizdomīgu, sazināties ar policiju.

"Iespējams, jūsu videoreģistrators var būt fiksējis autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai. Sazināties ar policiju iespējams zvanot pa tālruņa numuru 67014002 vai arī rakstot e-pastu: kip@vp.gov.lv," norāda likumsargi.

Par ko ir stāsts?

Citkārt tik mierīgajā Lažas pagastā šajās dienās par karstāko tematu kļuvis pasūtījuma slepkavības mēģinājums tievēšanas klīnikā "Vitalitātes Akadēmija", kur noticis uzbrukums "Porsche" džipam un sašauti trīs cilvēki. Viens no ievainotajiem atrodas smagā stāvoklī Liepājas slimnīcā, taču personas dzimumu slimnīca neatklāj. Pārējie divi vieglāk cietušie šobrīd ārstējas Kuldīgas slimnīcā, vēsta portāls Liepajniekiem.lv.

Cietušās personas nav Latvijas valstpiederīgie, vakar ziņoja Valsts policijas Kriminālpārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Policija notikuma vietā ieradusies vien pēc stundas, pusotras

Kā vēsta Aizputes TV, pirmie notikuma vietā ieradās Aizputes pašvaldības policijas darbinieki - tas noticis uzreiz pēc tam, kad saņemta ziņa no Valsts policijas Liepājas dežūrdaļas par Lejasraķos notikušu bruņotu uzbrukumu. 

Aizputes novada pašvaldības policijas priekšniece Ailona Dārzniece televīzijai pauda: "Skats tāds: pie barjerām sašauta mašīna un tajā iekšā cilvēki. Pirmais, kas vispār izsauca policiju, un "ātros", bija tas pats šoferītis - savainots viņš aizrāpoja atpakaļ uz ēku, no kurienes arī ir zvanījis. Viņš bija tas pirmais zvanītājs, kurš deva informāciju," detaļas atklāj Dārzniece. 

Viņa uzskata, ka daudz operatīvāks darbs būtu bijis, ja policijas Aizputes iecirknis strādātu arī brīvdienās. Taču tā nav. "Kamēr atbrauca... pēc stundas, pusotras, kad jau slēdza ceļus... Tur uzreiz jau vajadzēja rīkoties! Bet, nu, tie ir attālumi - Liepāja tālu, arī Rīga tālu," skaidro Dārzniece.

Jauns.lv jau ziņoja, ka pagaidām nav izdevies aizturēt šāvēju (tie, iespējams, bijuši vairāki), ir uzsākts kriminālprocess par notikušo.

Jau vēstījām, ka svētdien ap pl.15:30 ar ieroci uzbrukts automašīnai Lažas pagasta Lejasraķots, kur atrodas tievēšanas klīnika. Noziegumā cietušas trīs personas, un policija veic izmeklēšanu. Darbs svara korekcijas centrā turpinās kā ierasts. 

Citi šobrīd lasa

"Vai mēs karojam?" - briti izsmej savdabīgā paskata egli, ko uzdāvinājusi Norvēģija 2
Aivars Lembergs cietumā saslimis ar Covid-19 7
FOTO: Ukrainas dienesti apturējuši milzīgas "botu fermas". To uzdevums - slavināt Kremli, kritizēt Ukrainu un Covid-19 vakcīnas 3
Pievienot komentāru

Пугачева пришла на спектакль внука, однако поклонники волнуются - певица выглядит уже болезненно худой

Куда исчезла красавица Рита из "Покровских ворот"