Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Spēkavīrs Bergmanis atkal vada televīzijas šovu 21

Kultūra
2011. gada 17. martā 06:44 2011. gada 17. martā 06:44
Spēkavīrs Raimonds Bergmanis atgriezies televīzijā – turpmāk piektdienu vakaros pulksten 21.05 kanālā LNT būs skatāms viņa vadītais „Karaliskais anekdošu turnīrs”, kurā par asprātīgākā titulu sacentīsies Nacionālā un Dailes teātra aktieri.

Iepriekš gādājis par laimīgām ģimenēm, nu Raimonds Bergmanis uzņēmies vadīt aktieru cīniņu, sekundantu „ādā” iejutušies Voldemārs Šoriņš un Juris Žagars.

Ņemot vērā aktieru aizņemtību un darba grafiku teātros, pirmie divi šova raidījumi LNT studijā tika uzņemti naktī no otrdienas uz trešdienu. Taču tas nemazināja vispārējo līksmību, šova dalībnieku atraktivitāti un savstarpējo apcelšanos. Nacionālā teātra godu aizstāvēja Ainārs Ančevskis un Ivars Kļavinskis, bet Dailes teātra – Lauris Dzelzītis un Intars Rešetins.

Aktieriem bija jāliek lietā prasme stāstīt anekdotes, jo tieši tās bija ierocis cīņai par asprātīgākā titulu, ko piešķīra skatītāji ar aplausu skaļumu. Protams, kā īstā turnīrā pienākas, aktierus duelēties aicināja Latvju zemes spēcīgākais karalis – spēkavīrs Raimonds Bergmanis, kurš TV šova vadītāja prasmi jau reiz apliecinājis spēlē „Laimīgā ģimene”.  Savukārt katra teātra komandu turnīrā atbalstīja un ar labiem vārdiem stiprināja sekundanti – Voldemārs Šoriņš un Juris Žagars.

Jau senos laikos Latvijas Nacionālā un Dailes teātra trupas uzsākušas ķildu par to, kurš asprātīgāks. Tāpēc LNT, vērojot abus nemierniekus, nolēmusi strīdu izšķirt - aktierus aicinot uz īstu bruņinieku turnīru. Tikai viens no viņiem izcīnīs asprātīgākās trupas ceļojošo kausu. Kopumā plānoti 10 jautri piektdienas vakari.

Ieskats „Karalisko anekdošu turnīrā”

Ieva Valtere / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Jūlijs Krūmiņš sagādā pārsteigumu savas jubilejas ballītes viesiem - uz skatuves kāpj pats Maksims Galkins 94
VIDEO: blondīne cenšas iepildīt degvielu "Tesla" elektromobilī 32
Šausmīgas dzīves beigas: pie Slāvu apļa fūre notriec vīrieti un ilgi viņu velk pa ceļu
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Гигантское землетрясение в США и III мировая. Что предсказал Нострадамус на 2019