Ronaldu iesit divus, Ibrahimovičs četrus, uzvar gan "Real", gan "PSG". VIDEO
Krištianu Ronaldu atzīmē otro vārtu guvumu.
2013. gada 24. oktobris, 10:46

Portugāļu superzvaigznes Krištianu Ronaldu divi gūtie vārti trešdienas vakarā nodrošināja Spānijas futbola vicečempionu Madrides "Real" uzvaru pār aizvadītās sezonas Itālijas labāko vienību Turīnas "Juventus".

"Real" futbolisti B grupas mačā savā laukumā bija pārāki ar rezultātu 2:1 (2:1), bet abus vārtus uzvarētāju labā guva tieši Ronaldu.

Madrides vienība ļoti ātri izvirzījās vadībā, jo Ronaldu jau piektajā minūtē pamanījās lieliskā stilā pārspēt "Juventus" vārtsargu Džanluidži Bufonu, soda laukumā noguldot viņu uz zemes un pēc tam triecot bumbu tīklā.

Tomēr pēc tam iniciatīvu pārņēma Turīnas kluba futbolisti, kuri 22.minūtē pamanījās gūt vārtus - izcēlās Spānijas izlases uzbrucējs Fernando Lorente, kurš vārtos raidīja atlēkušo bumbu. Taču jau pēc septiņām minūtēm "Real" atguva vadību, jo uz "Juventus" vārtiem tika piespriests 11 metru soda sitiens, ko veiksmīgi realizēja Ronaldu.

Pirmo trīs apakšgrupu spēļu laikā Ronaldu guvis jau septiņus vārtus, kas ir atkārtots Čempionu līgas rekords.

Madrides "Real" un Turīnas "Juventus" mača labākie momenti - video:

Otrajā puslaikā Džordžio Kjelīni tika noraidīts no laukuma, jo ar roku trāpīja pa seju Ronaldu, samazinot "Juventus" izredzes uz atspēlēšanos vēl vairāk.

Tikmēr citā B apakšgrupas spēlē Turcijas vienība Stambulas "Galatasaray" ar 3:1 (3:0) savā laukumā pieveica "Kobenhavn" komandu no Dānijas.

Uzvarētāju labā pa vārtiem guva pazīstamie nīderlandiešu pussargs Veslijs Sneijders un pieredzējušais Kotdivuāras uzbrucējs Didjē Drogbā.

B grupas kopvērtējumā pēc trim kārtām pie maksimālā punktu skaita tikusi "Real", kas izcīnījusi deviņus punktus, savukārt četri ir "Galatasaray", divi - "Juventus", bet pie viena punkta tikusi "Kobenhavn".

Stambulas "Galatasaray" un Kopenhāgenas mača labākie momenti - video:

Tikmēr pie otrās uzvaras Čempionu līgas turnīrā A apakšgrupā tikusi Anglijas čempionvienība Mančestras "United", kas savā laukumā ar 1:0 (1:0) laimīgi pārspēja Sosjedadas "Real" no Spānijas. Vienīgos vārtus šajā mačā guva spāņu kluba aizsargs Injigo Martiness pret kuru atsitās Veina Rūnija raidītā bumba un atrada ceļu vārtos.

Citā A grupas cīņā Vācijas klubs Leverkūzenes "Bayer" savā laukumā pārliecinoši ar 4:0 (1:0) apspēlēja Ukrainas čempionus Doņeckas "Šahtar". Mājinieku labā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās uzbrucējs Štefans Kīslings, kurš vēl aizvadītajā nedēļā guva ļoti strīdīgus vārtus vietējā čempionāta mačā.

Leverkūzenes "Bayer" un Doņeckas "Šahtar" mača labākie momenti - video:

Šīs grupas kopvērtējumā līdervienība ir "United", kas tikusi pie septiņiem punktiem, savukārt par punktu atpaliek "Bayer", bet "Šahtar" tikusi pie četriem punktiem. Tikmēr Sosjedadas klubs trīs spēlēs cietis trīs zaudējumus un pagaidām cīnās bez punktiem.

C grupas mačā četri zviedru uzbrucēja Zlatana Ibrahimoviča gūtie vārti palīdzēja Francijas čempioniem Parīzes "Saint-Germain" (PSG) ar 5:0 (3:0) izbraukumā sagraut Beļģijas vienību "Anderlecht".

Ibrahimovičs sev "hat trick" jeb trīs vārtus vienā spēlē nokārtoja jau pirmajā puslaikā, neatstājot lielas cerības Beļģijas čempioniem uz izglābšanos.

Anderlecht un PSG mača labākie momenti - video:

Citā šīs grupas duelī Portugāles vienība Lisabonas "Benfica" cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Pireju "Olympiacos" no Grieķijas.

PSG pēc trim aizvadītām kārtām ir pārliecinoša C grupas līdervienība, jo tikusi pie maksimālajiem deviņiem punktiem, savukārt pa četriem punktiem ir "Benfica" un "Olympiacos" kontā, kamēr "Anderlecht" ar nepaskaužamu vārtu attiecību (0:10) cietusi zaudējumus visās spēlēs.

Pireju "Olympiacos" un Lisabonas "Benfica" mača labākie momenti - video:

D grupas vakara duelī pašreizējie Čempionu līgas trofejas glabātāji Minhenes "Bayern" ar 5:0 (2:0) sagrāva Čehijas klubu Plzeņas "Viktoria". Vācu kluba rindās divus vārtus guva francūzis Franks Riberī, bet pa reizei izcēlās austriešu aizsargs Davids Alaba, Bastians Šveinšteigers un Mario Gēce, kurš vārtus guva jau 90.minūtē.

Minhenes "Bayern" un Plezņas "Viktoria" mača labākie momenti - video:

Jau vēstīts, ka otro zaudējumu trīs Čempionu līgas spēlēs piedzīvoja pēdējo gadu Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas čempionvienība Maskavas CSKA, kas savā laukumā ar 1:2 (1:2) piekāpās Anglijas vienībai Mančestras "City".

Spēles 32.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja serbu pussargs Zorans Tošičs, tomēr vēl līdz puslaika beigām "City" komandai vadību dāvāja divi argentīniešu uzbrucēja Serhio Agvero gūtie vārti. Otrajā puslaikā rezultāts palika nemainīgs.

Cauņa šajā mačā savai komandai nevarēja palīdzēt, jo turpina ārstēt kājas pirksta lūzumu. Skaidrība, kad pussargs atgriezīsies laukumā, varētu būt nedēļas beigās.

Maskavas "CSKA" un Mančestras "City" mača labākie momenti - video:

D grupas kopvērtējumā līdervienība ar deviņiem punktiem ir "Bayern", bet seši ir Mančestras kluba rēķinā. Savukārt CSKA tikusi pie trim punktiem, bet "Viktoria" līdz šim punktus nav guvusi.

Pēc divu apļu aizvadīšanas katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs turnīra astotdaļfinālā, bet trešajā vietā palikušās komandas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā.

Savukārt turnīra fināls plānots 2014.gada 24.maijā Portugāles pilsētā Lisabonā.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā turnīrā triumfēja "Bayern", kas finālmačā divu Vācijas klubu duelī ar 2:1 pārspēja Dortmundes "Borussia".

LETA/Foto: LaPresse/Scanpix