Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

3 bērnu māmiņa no Bosnijas kļūst par soctīklu zvaigzni - pārsteidz ar perfektām formām un greznu dzīvesstilu 32

Skaistums
11. jūlijā 05:45 2019. gada 11. jūlijā 05:45
Jauns.lv
31 gadu vecā bosniete Ana Jovanoviča popularitāti iemantojusi sava "Instagram" profila dēļ - šajā sociālajā tīklā viņai seko jau vairāk nekā 257 tūkstoši fanu. Ana lieliski izskatās, labprāt atrāda mirkļus no savas dzīves un arī reklamē savu peldkostīmu līniju "Yoa". Turklāt - šī skaistule ir precējusies trīs bērnu māmiņa.

Ana ir patiešām vizuāli spilgta personība, un fotomirkļi, ar kuriem viņa dalās Instagramā, piesaista uzmanību. Aplūkojot viņas fotogrāfijas, ne viens vien aizdomājas - kā viņai tas izdodas?

Foto: Instagram.com/anajovanovic1/

Taču trīs bērnu māmiņa smagi strādā, lai izskatītos tik žilbinoši un viņai būtu viss tas, ar ko viņa šobrīd lepojas. Izskatīgā bosniete ir fitnesa entuziaste un līdztekus bērnu audzināšanai rūpējas arī par savu figūru un ievēro veselīgu dzīvesveidu.

Anu noteikti var saukt par darbīgu māmiņu - viņai ir savs bizness, un pievilcīgā sieviete allaž ir gatava jauniem izaicinājumiem.

Foto: Instagram.com/anajovanovic1/
Foto: Instagram.com/anajovanovic1/

Instagram skaistule ar vīru un trim bērniem neatsakās arī no ceļojumiem uz siltajām zemēm. Tāpēc viņas profilā var redzēt daudz fotogrāfiju no Grieķijas, Turcijas, Āfrikas un citām eksotiskām zemēm.

Foto bieži ir tapuši greznās viesnīcās, smalkos kūrortos, fonā redzami pasakaini skaisti dabas skati, tiek baudītas izsmalcinātas uzkodas un dzērieni. Viena no Anas mīļākajām zemēm noteikti ir Grieķija ar tās fantastiskajām salām - spriežot pēc viņas profila, tur pabūts ne reizi vien.

Foto: Instagram.com/anajovanovic1/
Foto: Instagram.com/anajovanovic1/

Uzmanīgāk aplūkojot fotogrāfijas, var redzēt, ka Ana tajās reklamē vairākus apģērbu zīmolus, kā arī savu peldkostīmu līniju "Yoa". Un viņas augums un stila izjūta ir kā radīti šādam darbam.

Apceļojot skaistās zemes un atrādot savas pievilcīgās fotogrāfijas, Ana neaizmirst arī motivēt Instagram sekotājus un dalās ar iedvesmojošiem padomiem: "Atsakieties no diētas, vienkārši ēdiet veselīgi. Esiet stiprāki par visiem aizbildinājumiem. Vienīgais, ar ko jums jāsacenšas, esat jūs pats."

Saistītās ziņas

53 gadus veca mikrobioloģe žilbina ar savu stilu - Instagramā viņai seko jau 112 tūkstoši 42
Fotogrāfijas atklāj skarbo patiesību: kā šīs dāmas izskatās Instagramā un kā - reālajā dzīvē 56
Šobrīd karstākais "Instagram" pārītis Valentīna un Džejs pārsteidz ar ļoti pikantiem foto 21

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Megana demonstrē stilīgāko somiņu rudens sezonai 2
Ieva Florence un Oskars Vīksne sarīko pasakainas kāzas: "Mēs izvēlamies mīlestību"
Sadedzis leģendārais latviskais motocikls, kas bija nosaukts eksprezidentes Freibergas vārdā
Skatīt visus komentārus

Видео: появились подробности жуткой жизни 11-летней девочки-маугли из России

Анастасия Заворотнюк страдала манией преследования