Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

6 mīti par PVC logiem: kas Jums par tiem jāzina?

Noderīgi ikdienā
2021. gada 5. jūlijā 10:32 2021. gada 5. jūlijā 10:32
  Reklāmas projekts
Kad pienācis laiks mainīt mājokļa logus, plašajā piedāvājumu klāstā var gadīties pamatīgi apjukt. Koka, alumīnija, PVC logi - kā izvēlēties piemērotākos? Izvēli nereti sarežģī arī dažādi mīti par logu izgatavošanā izmantotajiem materiāliem.

Ņemot vērā, ka PVC logi ir viena no labāk zināmākajām, taču tajā pat laikā - arī mītiem apveltītākā izvēle, tad šoreiz apskatīsim populārākos pieņēmumus par šāda veida logiem.

Mīts nr. 1: PVC logi ir dārgi

Šādu logu izmaksas atkarīgas no vairākiem aspektiem, piemēram, parametriem, kameru skaita un citas specifikācijas. Pateicoties inovāciju attīstībai, logu ražošana ar katru gadu kļūst arvien rentablāka, turklāt šis materiāls, kā arī pats logu ražošanas process nav tik dārgs kā tas ir cita veida logu gadījumā. Šī iemesla dēļ PVC logu cena ir saprātīga un konkurētspējīga.

Kas būtiski - plastikāta logi ir energoefektīvi un aizkavē siltuma zudumu. Līdz ar to aukstajos mēnešos var ietaupīt arī uz apkures rēķina.

Mīts nr. 2: pakešu logiem ir mazāks paredzamais dzīves ilgums

Ir noteikts, ka minimālais šāda tipa logu kalpošanas laiks ir 35 gadi - ar minimālu apkopi. Pirmās paaudzes pakešu logi kalpo jau 50 gadus, un joprojām ir labā stāvoklī.

Mīts nr. 3: Plastikāta logi pieejami tikai baltā krāsā un standarta izmēros

Lai arī baltā ir visizplatītākā krāsa, ko redzam, tā ir ļoti tālu no visa šobrīd pieejamā PVC logu klāsta. Tas pats attiecas uz logu izmēriem un formām. Jūs varat izvēlēties dažādu nokrāsu, formu un dizaina PVC logus - pateicoties inovatīvo tehnoloģiju iespējām, var tikt realizētas visdažādākās idejas.

Foto: Publicitātes

Mīts nr. 4: pakešu logi ir toksiski un nav ekoloģiski

Kaut arī šie logi tiek izgatavoti no sintētiska materiāla, tas tik un tā ir drošāks un videi draudzīgāks par daudziem citiem materiāliem, ko izmanto durvju un logu izgatavošanai. Logu ražošanas procesā tiek pievienoti ķīmiski savienojumi, lai novērstu toksisku vielu izdalīšanos.

Daudzi ugunsdrošības un vispārējās drošības testi uzrādījuši, ka degšanas laikā no šī materiāla izdalās mazāk toksīnu nekā tas ir, piemēram, koka logu gadījumā.

Kas būtiski - PVC logus arī var pārstrādāt, turklāt tiem ir laba siltumizolācija, kas padara tos par vienu no ekoloģiskākajām izvēlēm.

Mīts nr. 5: alumīnija logi ir labāka izvēle

Saskaņā ar statistiku, PVC logi šobrīd ir pasaulē populārākā izvēle. Tiem seko koka un tikai pēc tam - alumīnija logi.

Ja runājam par alumīnija logiem, tiem ir zināmas priekšrocības, tomēr jārēķinās arī ar trūkumiem, piemēram, tie nenodrošina tik labu siltumizolāciju. Kopumā alumīnija logiem nepieciešama arī rūpīgāka apkope.

Mīts nr. 6: PVC logiem vajadzīga regulāra un sarežģīta apkope

Bez šaubām, PVC logiem ir nepieciešama tīrīšana un elementu apkope, taču tā neprasa lielas pūles.

Padoms - logu profilu varat mazgāt ar ziepjūdeni. Divas reizes nedēļā noslaukot putekļus un netīrumus, logi būs kā jauni!

Kā redzams, PVC logi ir viena no mūsdienīgākajām un drošākajām izvēlēm dzīvoklī, privātmājā, uzņēmumā un citur.

Ja Jums aktuāla logu izvēle, ieskatieties m-lux.lv piedāvājumā, kur atradīsiet PVC logus plašā klāstā. Piedāvājumā arī logu uzstādīšana un apdare. Viss, kas Jums nepieciešams - apskatīt variantus, izvērtēt savas vajadzības un, ja nepieciešams, konsultēties ar uzņēmuma speciālistiem, kuri noteikti spēs ieteikt vislabākos un ilgtspējīgākos risinājumus.

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar m-lux.lv .

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupantu dzīvā spēka zaudējumi sasniedz teju 28 000 karavīru 24
Uztura speciāliste skaidro, kas organismā trūkst, ja kārojas kāds no šiem 6 produktiem
Tā parasti negadās! Militārais analītiķis pavisam godīgi tiešajā ēterā Krievijas TV pasaka savas domas 5