Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pāris fotogrāfiem iepozēja uz sarkanā paklāja. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

 

Madara Kiviča izved sabiedrībā jauno sirdsāķīti

Slavenības
20. janvārī 06:06 2022. gada 20. janvārī 06:06
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara Kiviča pirmo reizi plašākā sabiedrībā izvedusi savu mīļoto vīrieti Jāni Sniedzānu, kas tikai sāk aprast ar slavas spozmi.

Pagājušajā nedēļā Madara ar Jāni apmeklēja kinoteātri "Splendid Palace", kur svinīgi tika atklāta pašmāju seriāla "Bezvēsts pazudušās" otrā sezona. Pāris pasākumā nevairījās paust tuvību, ieradās, sadevušies rokās. Abi izmantoja iespēju iepozēt uz sarkanā paklāja, kur Madara demonstrēja pārliecību, bet viņas mīļotais vēl pauda mulsumu, gozējoties starmešu gaismās.

Madara, radusi pie uzmanības, jutās atbrīvota. Pirmizrādi viņa vēroja, malkodama šampanieti. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Ka Madarai ir jaunas attiecības, ziņas parādījās pagājušajā vasarā. Krietnu laiku Madara vairījās mīļoto parādīt plašākai publikai un arī sociālajos tīklos saglabāja noslēpumainu intrigu. Laika gaitā gan attiecības vairs neslēpa un pat sociālajos tīklos atrāda savu jauno mīlestību. Arī pērn kanāla "360TV" realitātes šovā "Ģimene burkā" Madara iepazīstināja ar savu Jāni, kurš darbojoties nekustamo īpašumu jomā. Viņa pirmo reizi publiski apstiprināja, ka ir jaunās attiecībās, un nedaudz atklāja par iepazīšanos, stāstot, ka jau pēc trīs tikšanās reizēm divatā māmiņa jauno sirdsāķīti veda uz savām mājām un iepazīstināja ar bērniem, kuri dzimuši laulībā ar Andri Kiviču.

“Manuprāt, viņu attiecības ir ļoti labas, par ko esmu ļoti priecīga, jo biju satraukusies, kā tas būs – ģimenē ienāk jauns cilvēks. Bet viņiem ir savi joki, pat bijuši savi noslēpumi no manis. Arī viņš meitenes ir ļoti pieņēmis, ilgojas pēc viņām pēc garas darba dienas. Par to es esmu īpaši priecīga,” stāstīja Madara.

Saistītās ziņas

"Pret mani tiek realizēts atriebības plāns!" - Andris Kivičs savas meitas nav redzējis kopš jūlija
"Mums tā sanāca ļoti liela problēma," - Madara Kiviča par šķiršanos no Andra un Lienes greizsirdību
Andra Kiviča nedienas turpinās - bijusī sieva Madara glābj bērnus no tēva agresijas

Jāteic gan, ka Madaras mīļotais ir paguvis iekļūt arī savā pirmajā publiskajā skandālā, jo pērngad tika apsūdzēts par ieroča uzglabāšanu, kurš pieejams Madaras bērniem. Šo faktu sociālajos tīklos atklāja Madaras bijušais vīrs un bērnu tēvs Andris Kivičs. Ar likumsargiem taisnoties nācies arī Madarai pašai.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti cenšas Donbasā izvērst masīvu uzbrukumu 35
Elvis Merzļikins pirmoreiz satiek brāļa mazo meitiņu
Tūrisma sezonas katastrofa okupētajā Krimā: okupantu varasvīri putrojas skaidrojumos. VIDEO 1