Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pusfinālā triumfē Puzikovs ar dziesmu "Pilsētā, kurā piedzimst vējš"

Slavenības
2011. gada 31. oktobrī 12:22 2011. gada 31. oktobrī 12:22
 
Dziesmu šova otrajā pusfinālā skatītāju nedalītu mīlestību izpelnījās Liepājas pilsētas oficiālā himna „Pilsētā, kurā piedzimst vējš”, ko sarakstījuši Imants Kalniņš un Māris Čaklais, bet koncertā izpildīja dziedošais policists Nikolajs Puzikovs un grupas „Credo” solists Guntis Veits.

„Pilsētā, kurā piedzimst vējš” izpildīja dziedošais policists Nikolajs Puzikovs un grupas „Credo” solists Guntis Veits.

30. oktobra vakarā „Skonto” hallē norisinājās jau devītais TV šova „Mūsu Zelta dziesma” koncerts, un arī šoreiz tajā izskanēja iepriekšējās pārraidēs skatītāju un žūrijas izvēlētās 11 skanīgākās latviešu dziesmas. No tām tikai piecas, šova skatītāju lielākās simpātijas izpelnījušās, tika virzītas tālāk uz finālu, kas jau šosvētdien, 6. novembrī pieskandinās „Skonto halli”.

Bez pastāvīgajiem ekspertiem Daigas Mazvērsītes un Elitas Patmalnieces šoreiz dziedātāju uzstāšanās vērtēja arī Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis, ierakstu kompānijas „MicRec” direktore Elita Mīlgrāve, kordiriģents Ivars Cinkuss, dziedātāja un aktrise Zane Dombrovska, dziesmas „Dūdieviņš” oriģinālversijas izpildītāja Ilona Bāliņa-Dreģe, „Mikrofonu aptaujas” vadītāja Lia Guļevska, kordiriģente Aira Birziņa, kā arī dramaturgs un dzejnieks Ingmārs Čaklais, dzejnieka Māra Čaklā dēls.

Otrajā pusfinālā ar „Mēmo dziesmu” uzstājās grupas „Musiqq” solists Emīls Balceris, kurš priecēja ne tikai ar savu lielisko balsi, bet priekšnesuma laikā pārsteidza arī ar saksofona spēli. Liepājas mūziķis Ivo Fomins šoreiz vienojās duetā ar šova bekvokālisti Rūtu Dūdumu, un abi izpildīja dziesmu „Ja tu man esi”, savukārt Dace Upīte ar skanīgu meiteņu kori izpildīja dziesmu „Atdziedi, dvēsele”. Īpašas skatītāju un žūrijas ovācijas izpelnījās dziedātājs Andris Ērglis, kurš pārliecinoši uzstājās ar dziesmu „Dūdieviņš”.

Finālā diemžēl neiekļuva Kārļa Būmeistera sirsnīgi izdziedātā dziesma „Circenīša Ziemassvētki”, „Lilioma dziesma”, ko izpildīja Samanta Tīna Poļakova un Roberts Pētersons, dziesma „Par rozēm”, ar kuru uzstājās Valters Frīdenbergs tandēmā ar mūziķiem Ingu Ulmani un Aigaru Voitišķi. Aiz strīpas palika arī dziesma „Lūgums”, ko pusfinālā izdziedāja Ginta Krievkalne, Diānas Pīrāgs izpildītā „Mežrozīte”, kā arī „Saule, Pērkons, Daugava”, ar ko uzstājās vokālā grupa „Framest”.

Skatītāju balsojuma rezultāti otrajā pusfinālā:

Otrā pusfināla rezultāti:

1. „Pilsētā, kurā piedzimst vējš” – Nikolajs Puzikovs un Guntis Veits

2. „Mēmā dziesma” – Emīls Balceris

3. „Atdziedi, dvēsele” – Dace Upīte

4. „Dūdieviņš” – Andris Ērglis

5. „Ja tu man esi” – Ivo Fomins un Rūta Dūduma

6. „Saule, Pērkons, Daugava” – „Framest”

7. „Lilioma dziesma” – Samanta Tīna un Roberts Pētersons

8. „Circenīša Ziemassvētki” – Kārlis Būmeisters

9. „Par rozēm” – Valters Frīdenbergs, Ingus Ulmanis un Aigars Voitišķis

10. „Lūgums” – Ginta Krievkalne

11. „Mežrozīte” – Diāna Pīrāgs

Piecas dziesmas, kuras skatītāji svētdien izvēlējās šova finālam, pievienojās jau iepriekš noskaidrotajām fināla dziesmām „Rozā lietus”, „Dzīve kā košums”, „Tu un es”, „Dzimtā valoda” un „Kad man maziņam”.

Kasjauns.lv/ Foto: TV 3 publicitātes foto


Citi šobrīd lasa

Atrastas nogalinātās soctīklu zvaigznes Gabijas Petito līgavaiņa mirstīgās atliekas 1
Boldvina asaras un operatores pēdējais video. Kino pasaule satriekta par traģisko nelaimi filmēšanas laukumā
Deviņi pasaules brīnumi, ko noteikti būtu vērts skatīt savām acīm
Pievienot komentāru

Кто подставил Алека Болдуина: в убийстве оператора нашли много странностей 1

"От этого бесстыдства у меня кровь в жилах стынет": выписавшаяся из больницы Гузеева сделала резкое заявление