foto: Edijs Pālens/LETA
Atsevišķās vietās slēgta satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā; veidojas sastrēgumi
Slēgta satiksme Krišjāņa Valdemāra ielas posmā no Šarlotes ielas līdz Alojas ielai.
Sabiedrība
2023. gada 20. februāris, 09:54

Atsevišķās vietās slēgta satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā; veidojas sastrēgumi

Jauns.lv/LETA

Rīgā atsevišķās vietās slēgtā Krišjāņa Valdemāra ielas posma rajonā veidojas sastrēgumi, liecina informācija vietnē "balticmaps.eu".

Sastrēgums izveidojies Miera ielā no Annas ielas līdz Tallinas ielai. Palēnināta satiksme ir arī citviet Miera ielā un Zirņu ielā.

Tālāk no satiksmei slēgtās vietas sastrēdzis ir arī Bruņinieku ielas posms pie Dailes teātra. Tāpat sastrēgums izveidojies Dzirnavu ielas posmā no Brīvības ielas līdz Valdemāra ielai.

Savukārt "Rīgas satiksmes" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane  apgalvoja, ka šorīt slēgtā ielas posma dēļ neesot radušies sabiedriskā transporta kavējumi.

Bīstamības dēļ Rīgā uz nenoteiktu laiku slēgta satiksme Krišjāņa Valdemāra ielas posmā no Šarlotes ielas līdz Alojas ielai,   informēja Rīgas domē.

Dzīvojamās mājas Krišjāņa Valdemāra ielā Rīgā, kuru sienās parādījušās plaisas

gallery icon
9

Rīgas dome aicina iedzīvotājus ņemt vērā ierobežojumus, plānojot nākamās nedēļas maršrutus.

VUGD informē, ka plkst.18.52 glābēji saņēma izsaukumu uz Krišjāņa Valdemāra ielu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju daudzstāvu ēkā ir izveidojušās plaisas.

Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēkā ir izveidojušās redzamas plaisas un sāka cilvēku evakuāciju. Notikuma vietā sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju tika nodrošināts autobuss evakuēto cilvēku izmitināšanai.

Informācija par ēkas stāvokli nodota Rīgas pilsētas būvvaldei. Uz notikuma vietu bija devušies 23 glābēji.

VUGD informē, ka no divām blakus esošām ēkām sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju evakuēti 33 cilvēki, suns un divi kaķi.