Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
SIA "Mikrotīkls" līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Džons Martins Tallijs (Foto: LETA)

Džons Martins Tallijs apņēmies ziedot 20 miljonus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai 5

Sabiedrība
2021. gada 30. novembrī 16:34 2021. gada 30. novembrī 16:34
  Jauns.lv
Uzņēmuma SIA “Mikrotīkls” valdes priekšsēdētājs Džons Martins Tallijs apņēmies ziedot Bērnu klīniskās universitātes (BKUS) slimnīcai 20 miljonus eiro, šodien preses konferencē pavēstījis Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Ziedojuma nolūks ir paredzēt Veselības aprūpes attīstības centra izveidi BKUS, lai tajā varētu attīstīt jaunus pakalpojumus "roku rokā ar pētniekiem un zinātniekiem", pastāstīja Pavļuts.

"BKUS varēs veidoties par organizāciju, kas mācās, māca arī pārējos sistēmas dalībniekus un virza inovācijas," sacīja Pavļuts.

Slimnīca šo ziedojumu pieņem ar milzīgu atbildību, teica Pavļuts, piebilstot, ka sīkāka informācija par šo ziedojumu sekos.

"Gribu paust milzīgu pateicību gan Tallija kungam, gan viņa partneriem, BKUS personā novēlot panākumus," sacīja Pavļuts.

Tallijs ir strādājis Latvijas IT nozarē kopš deviņdesmito gadu vidus. Viņš ir SIA "Latnet Serviss" līdzdibinātājs, kas bija viens no interneta pamatlicējiem Latvijā. Tallijs kopā ar savu biznesa partneri Arni Riekstiņu vairākus gadus pēc kārtas ieņem pirmo vietu Latvijā pelnošāko cilvēku sarakstā - gadā nopelnot vairākus miljonus eiro.

Šī gada janvārī Tallijs tika uzņemts Latvijas pilsonībā.

Saistītās ziņas

"Mikrotīkla" līdzīpašnieku Talliju par nopelniem valsts labā plāno uzņemt Latvijas pilsonībā
Uzņēmuma “Mikrotīkls” ziedojums būtiski uzlabojis mazo pacientu apstākļus Bērnu slimnīcā
Pirms apjomīgā "Mikrotīkla" noliktavas ugunsgrēka uzņēmums ticis arī aplaupīts

"Mikrotīkls" aktīvi nodarbojas ar labdarību un jau iepriekš, 2015. gadā, ziedojis Bērnu Klīniskajai universitātes slimnīcai vienu miljonu eiro.

2016.gadā uzņēmums ziedojis vienu miljonu eiro Latvijas Universitātei (LU), bet kopējā uzņēmuma ziedotā summa universitātei sasniedza 1,5 miljoni eiro, kas padara "Mikrotīklu" par vienu no visu laiku lielākajiem LU atbalstītājiem.

Pateicoties uzņēmuma ziedojumam 2015.gada nogalē, LU Fonds 2015.gadā bija atbalstījis 12 universitātes projektus par kopumā 424 000 eiro.

Citi šobrīd lasa

"Paciente, kura bija gatava aiziešanai, pēc pusgada bija vesela!" - atklāta intervija ar ciguna guru Kudrjavcevu
Slaktiņš Krievijas ciemā: trīs cilvēku ģimenes slepkavībā atzinusies 14 gadus vecā meita
Cipule: tuvākajās dienās gaidāmi pat 10 000 inficēšanās gadījumi dienā; ierobežojumi šobrīd nav nepieciešami 21
Skatīt visus komentārus