Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tiem, kuru rīcībā ir informācija par attēlā redzamā vīrieša - Mārtiņa Pētersona - iespējamo atrašanās vietu, lūgums zvanīt: 27400235. (Foto: Ekrānuzņēmums no "Facebook",)

"Asins traips un apavi miskastē" - Cēsu apkārtnē mīklaini pazudis vīrietis

Sabiedrība
18. janvārī 15:46 2021. gada 18. janvārī 15:46
  Jauns.lv
Nedēļu mijā sociālajos tīklos ļaudis dalās ar kādas sievietes – Elizabetes Pētersones – lūgumu palīdzēt, ja ir zināms kas vairāk par viņas bezvēsts pazudušo tēvu Mārtiņu Pētersonu. Iepazīstoties ar notikušā apstākļiem, jāsecina, ka vīrieša pazušanā nudien ir virkne neskaidrību.

“Lūdzu, palīdziet, ar jebkādu informāciju, ko zināt no 15.01.2021. plkst. 18:00 līdz 16.01.2021., kur kāds, ko redzējis! Nītaure, Cēsis, Kārļi –, kopš 15.01.2021. vakara bezvēsts ir pazudis mans tētis Mārtiņš Pētersons. Mugurā ir bijušas pelēkas treniņbikses un plāns džemperis. Jaka nav bijusi un izskatās, ka arī bez apaviem ir pazudis, iespējams, ļoti savainots,” ierakstā “Facebook” aicina Elizabete.

Ar šo stāstu dalījušies jau virs 1500 portāla lietotāju. Telefons saziņai ar pazudušā vīrieša meitu, ja ir informācija par notikušo – 27400235.

Nepārrodas mājās pēc darba

Jauns.lv Elizabete atklāj, ka aizdomas par to, ka varētu būt noticis kas nelāgs, radušās 15. janvāra vakarā.

Mārtiņš, kurš ir autoservisa darbinieks, zvanījis savai sievai ap 17:56 un teicis, ka mājās būs pēc stundas – esot jāpabeidz iesāktie darbi.

“Taču, kā pēcāk uzzināju, noteiktajā laikā viņš mājās nepārradās. Vēl ap pulksten 19:45, kad sieva viņam zvanīja, telefonu neviens nepacēla,” telefonsarunā ar Jauns.lv norāda Elizabete, pazudušā vīrieša meita.

Pēcāk viņa noskaidrojusi, ka ap pulksten 19:05, 15. janvārī kādas netālu no servisa esošas degvielas uzpildes stacijas novērošanas kamerā fiksēta vīrieša automašīna – tā vienkārši pabraukusi garām.

Miskastē apavi un virsjaka, uz grīdas - asins traips

“Pēc tam, kad uzzināju, ka tētis nav bijis mājās visu nakti, 16. janvāra rītā devos uz servisu. Tas bija tukšs, uz grīdas bija asins traips, miskastē iemesti viņa apavi un arī virsjaka atradās šeit. Tas var nozīmēt, ka viņš ir devies projām, vai aizvests bez apaviem un virsjakas,” turpina Elizabete.

Jautāta, vai ir versijas par to, kas varētu būt noticis un vai pazudušajam ir kādi nelabvēļi, sieviete atbild, ka neesot nekādas informācijas, kas pašlaik ļautu izvirzīt pieņēmumus par to, kas noticis. Saistībā ar notikušo ģimene ir vērsusies Valsts policijā (VP).

Policijai ir aizturētais, uzsākts kriminālprocess

VP Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne Jauns.lv informēja, ka policijai esot zināms par notikušo. Esot arī aizturētais.

“Aizvadītajā piektdienā, 15. janvārī, tika saņemta informācija par pazudušu personu. Saņemot informāciju par pazušanas apstākļiem, tika iegūta informācija par iespējamu noziedzīgo nodarījumu pret personas dzīvību un veselību. Valsts policija uzsāka kriminālprocesu pēc KL 116. panta, proti, slepkavību – par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu. Aizdomās par iespējama nozieguma izdarīšanu tika aizturēta viena persona. Šodien tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu. Plašāki komentāri izmeklēšanas interesēs šobrīd netiks sniegti,” teikts VP atbildē.

Saistītās ziņas

Aizdomās par nozieguma izdarīšanu Valsts policija meklē Aleksandru Nikolajevu 1
"Pagaidām iemesli ir neskaidri" - Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus traģiskajai avārijai Burtnieku novadā
Valsts policijā nākamgad varētu ieviest jaunu amatu 1

Elizabetei un pazudušā ģimenei esot zināms par VP veikto aizturēšanu, taču neko vairāk ģimene pagaidām paskaidrot nespēj.

Cilvēki vēl aizvien tiek lūgti sazināties, ja rīcībā ir informācija, kas var palīdzēt vīrieša meklēšanas darbos.

Citi šobrīd lasa

Dāņu futbolistam, kurš laukumā gandrīz zaudēja dzīvību, ievietots sirds stimulators 3
Sirdi plosošs atradums: no Gangas upes izceļ hindu dievībām apkrāsotu kasti ar zīdaini 5
RTU dienesta viesnīcā pa devītā stāva logu izkrīt jauns vīrietis
Pievienot komentāru

Выселят с приставами: мама Андрея Аршавина выиграла последний суд у его тяжелобольной бывшей жены

"Kā jūsu veselība? Kā jūs dzīvojat?": звезда сериала "Универ" шокировал знаниями латышского языка