Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Uzņēmējs Igors Ivanovs. (Foto: LETA)

Apcietināts uzņēmējs Igors Ivanovs 2

Sabiedrība
2020. gada 20. maijā 20:39 2020. gada 20. maijā 20:39 | Papildināts, 2020. gada 20. maijā 21:25
  Jauns.lv / LETA
Apcietināts uzņēmējs Igors Ivanovs, vēsta Latvijas Televīzija. Tās rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš atzīts par aizdomās turēto, izmeklējot lietu par, iespējams, advokātes Allas Jurašas slepkavības organizēšanu.

Tās rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš atzīts par aizdomās turēto, izmeklējot lietu par, iespējams, advokātes Allas Jurašas slepkavības organizēšanu.

Juraša ir kādreizējā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersona. Viņa ir arī pašreizējā deputāta un kādreizējā KNAB darbinieka Jura Juraša (JKP) sieva, tā liecina deputāta deklarācija par 2019.gadu.

Lūgta komentēt šo informāciju, Juraša norādījusi, ka nevar sniegt nekādus komentārus, norādot, ka visa informācija ir policijas rīcībā. Savukārt Juri Jurašu nav izdevies sazvanīt.

Ivanovu Valsts policija aizturējusi otrdien, bet trešdien pēcpusdienā tiesa lēmusi par drošības līdzekli uz izmeklēšanas laiku. Tiesa noritēja slēgtā sēdē, attālinātā režīmā. 

Izmeklēšanas tiesnese pēc sēdes lēmumu neatklāja. Taču Latvijas Televīzijai zināms, ka tiesa apmierināja policijas lūgumu Ivanovam piemērot apcietinājumu.

Valsts policija izmeklēšanas interesēs nekādus komentārus par Ivanova aizturēšanu nesniedz. Arī advokātes Jurašas birojā iespējamo saistību ar šo lietu nekomentēja.

Ivanovs pirms trim gadiem iznāca brīvībā pēc deviņu gadu cietumsoda izciešanas par savas sievas Ellas Ivanovas slepkavības pasūtīšanu. Ivanovam atrodoties apcietinājumā, viņu pašu mēģināja noindēt. Pašlaik Ivanovs tiek tiesāts par draudiem nogalināt savu māsu un viņas vīru, atgādina Latvijas Televīzija.

 Jau ziņots, ka 2018.gadā par savas sievas slepkavību notiesātais Ivanovs ir vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā, lūdzot tiesu atzīt, ka pret viņu veiktās izmeklēšanas darbības ir bijušas pretlikumīgas un Latvijas tiesā pret viņu izmantoti nelikumīgi iegūti pierādījumi.

Citi šobrīd lasa

Kriminālais Ludzas novads, Latvijas mazākā novada "aprīšana" un zaļzemnieku kašķis: vēlēšanas Latvijas austrumgalā
Cik cilvēku saslimuši ar Covid-19 pēc vakcinēšanās? 9
Īsa pamācība logu tīrīšanā. Vai spodrināt logus ar avīžpapīru?
Skatīt visus komentārus

"Здороваться с ней не буду!": Муцениеце назвала имя актрисы, которая исправит "горбатого Павла" 1

Кейт Миддлтон и принц Уильям показали новое фото повзрослевшего принца Луи в день его 3-летия