Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aigis Auders (Foto: Bezvests.lv)

Ar kajaku dodoties no Kolkas uz Roņu salu, bez vēsts pazudis mākslinieks Aigis Auders

112
18. augustā 14:47 2019. gada 18. augustā 14:47 | Papildināts, 18. augustā 17:08
Jauns.lv
Pēc izbraukšanas no Kolkas bezvēsts pazudis pieredzējis laivotājs Aigis Auders, ziņo organizācija "bezvests.lv". Vīrietis ar kajaku bijis ceļā uz Roņu salu.

Kā informēja VP preses pārstāve Gita Gžibovska, vīrietis ar jūras kajaku no Kolkas startēja ap plkst.8, bet pēc plkst.11 ar viņu vairs nebija iespējams sazināties. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis bija plānojis doties ceļojumā no Kolkas uz Roņa salu un tālāk uz Abruka salu un Sāremā salu.

Auders bija ģērbies pelēki melnas krāsas jakā, melnā glābšanas vestē, galvā viņam bija melna vai smilšu krāsas naģene ar piešūtu garu malu. Viņa kajaks ir četrus metrus garš zaļganpelēkā krāsā ar dažādu krāsu uzlīmēm. Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kurš zina pazudušā vīrieša atrašanās vietu, vai arī atrod viņu vai aprakstam atbilstošu kajaku. Ar policiju iespējams sazināties, zvanot pa tālruni 63 202 700 vai 110.

Vīrieša meklēšanā jau divas dienas iesaistīti arī armijas resursi. Kā liecina Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vēstītais sociālajā tīklā "Twitter", sestdien plkst.11.23 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs ("MRCC Rīga") saņēma informāciju, ka piektdien vīrietis ar kajaku devies no Kolkas uz Roņu salu un pazudis.

Jau sestdien "MRCC Rīga" veica dreifa rajona aprēķinus un iesaistīja jahtas "Tuscan" un "Palsa" Roņu salas apkārtnes apsekošanā. Atbalstu meklēšanas darbos sniedza arī Gaisa spēku helikopters "Mi-17".

Neatrodot meklēto personu, sestdien plkst.17.07 meklēšanas darbi tika pārtraukti, taču svētdien tie atkal atsākās, izmantojot Gaisa spēku helikopteru "Mi-17".

NBS atgādina, ka meklēšanas un glābšanas operācijas sekmīga iznākuma iespējamību palielina savlaicīga ziņošana un personīgo glābšanas līdzekļu izmantošana. Ja noticis nelaimes gadījums jūrā, nekavējoties jāzvana "MRCC Rīga" pa tālruni 115.

Lūgums iedzīvotājiem pievērst uzmanību mantām piekrastes zonā.

Ja kāda rīcībā ir informācija, vai kāds redzējis pazudušo vīrieti, lūgums, zvanīt policijai 110 vai "bezvests.lv" uz numuru 22 084 084.

Citi šobrīd lasa

"Mis Anglija" sagrauj stereotipu par skaistām sievietēm un kļūst par veiksmīgu ārsti 8
"Varbūt vajadzēja nākt ar aploksnīti?!" - sašutumu raisa slimnīcas mediķu attieksme pret nu jau mirušu pacientu
Pludmales volejbolisti Pļaviņš un Točs izcīna Latvijai olimpisko ceļazīmi uz Tokiju 18
Pievienot komentāru

Герцогиню Меган осудили за платье из тюля за 13 500 евро на свадьбе нефтяного магната