Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Čečenu uzņēmējs Bislans Krūmiņš savulaik bijis Parādnieka klients

Čečenu uzņēmējs Bislans Krūmiņš savulaik bijis Parādnieka klients

Politika
2011. gada 11. februārī 08:20 2011. gada 11. februārī 08:20
 
Nacionālās apvienības Saeimas deputāts Imants Parādnieks neslēpj, ka pavisam nesen ticies ar čečenu tautības uzņēmēju Bislanu Krūmiņu – pirms tam viņš bijis Parādnieka klients.

"Ar Bislanu es tikos pavisam nesen, nu jau kā politiķis. Bet pirms tam viņš bija klients mūsu kamīnu salonā, es viņam esmu kamīnu taisījis. Publiski viņu savulaik pasniedza kā tādu briesmoni, manī radās interese: vai tiešām viņš tik briesmīgs? Satikāmies, aprunājāmies – par plāniem, kādi viņam un viņa kolēģiem ir kā uzņēmējiem, par to, kā uzlabot uzņēmējdarbības vidi Latvijā. Ja es tiekos ar cilvēkiem no brīvas gribas, tad, domāju, man nav jābaidās un jāslapstās pa stūriem," piektdien publicētā intervijā laikrakstam "Neatkarīgā" klāsta Parādnieks.

Arī viņa kolēģis Raivis Dzintars laikrakstam norāda, ka skandāls saistībā ar to, ka it kā apvienība saņēmusi nelikumīgi finansējumu no čečenu diasporas, bijis apzināts nomelnošanas mēģinājumus un tādām runām nav bijis nekāds pamats: "Protams, nebija. Jau pirms vēlēšanām mūs brīdināja, ka par mums mērķtiecīgi tiek vākts kompromats. Ar Bislanu mēs tikāmies ne vienreiz vien. Es nesaprotu, vai drīkst runāt tikai ar tādiem cilvēkiem, kuri ir ideoloģiski līdzīgi? Vai, stāvot Saeimas ēdnīcas rindā, jāpalaiž kāds pa priekšu, lai es nestāvētu tūdaļ aiz Andra Šķēles?"

Jau vēstīts, ka pērn publiski parādījās ziņas par partijas "Visu Latvijai" saistību ar čečenu  uzņēmēju Bislanu Abdulmuslimovu. Ziņas toreiz publsikoja TV3 raidījums "Nekā personīga". Drošības policija toreiz sāka pārbaudi, taču ziņas neapstiprinājās.

Drošības policijai nebija dokumentālu pierādījumu par naudas nodošanu vai saņemšanu. Bijušas tikai aizdomas, ka dažiem partijas "Visu Latvijai" ziedotājiem nav bijuši legāli ieņēmumi ziedojumu veikšanai. Ka šie ziedotāji saistīti ar čečeniem, arī pierādījumu nebija.

Drošības policija uzzinājusi, ka Bislans Abdulmuslimovs saviem draugiem un paziņām esot plātījies ar lielisku pirkumu - partiju "Visu Latvijai". Viņš esot teicis, ka šogad izdarījis divas labas investīcijas - futbola klubā "Skonto" un partijā "Visu Latvijai". Tajā viņš ieguldījis vairāk kā 50 000 latu. Tomēr, izsaukts uz Drošības policiju,   čečenu  uzņēmējs naudas došanu noliedzis.

BNS/Foto:LETA

Citi šobrīd lasa

2020. gada nozīmīgākie stila mirkļi
Melnais leopards, par kura mocīšanu dārgi samaksās trīs cilvēki, zoodārzā sācis atkopties 3
Leģendārajai dejotājai Vijai Vētrai ASV izkrāpta sakrātā bēru nauda
Pievienot komentāru

Самый горячий внук Елизаветы II стал еще накачаннее — и попал в книгу Гиннесса

«Мой секрет красоты»: Лопез ответила на обвинения в увлечении ботоксом