Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ārsts Jānis Kvēps uzrakstījis grāmatu „Es atradu sevi hokejā” 3

Kultūra
2011. gada 25. novembrī 14:32 2011. gada 25. novembrī 14:32
Šā gada 4.decembrī "Arēnā Rīga" Latvijas hokeja 80 gadu jubilejas svinību laikā notiks ilggadējā Latvijas izlases ārsta Jāņa Kvēpa grāmatas "Es atradu sevi hokejā" prezentācija, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

"Pagājušā gada šova "Dziedi ar zvaigzni" laikā viens žurnālists uzrakstīja, ka es gatavojos izdot grāmatu pēc nāves. Tādēļ grāmatas izdevēja Brigita Zeltkalne mani pamudināja to pabeigt,” stāsta ilggadējais hokeja ārsts.

Grāmata ir autobiogrāfiska un vēsta par "doka" spilgtākajiem mirkļiem hokejā.

Kvēps kopā ar Rīgas "Dinamo" hokejistiem no PSRS čempionāta otrās līgas aizkļuva līdz sudraba medaļām. Savukārt ar Latvijas hokeja izlasi viņš nav bijis tikai divos pasaules čempionātos.

Ikvienam hokeja līdzjutējam pēc Latvijas un Krievijas veterānu spēles būs lieliska iespēja iegādāties šo grāmatu un no autora saņemt autogrāfu.

"Grāmatu man ieteica rakstīt bijušais Rīgas "Dinamo" spēlētājs Sergejs Skosirevs, kurš dzīvoja man tieši kaimiņos. Sāku rakstīt 1997.gadā Polijā," atceras Kvēps. "Pagājušā gada šova "Dziedi ar zvaigzni" laikā viens žurnālists uzrakstīja, ka es gatavojos izdot grāmatu pēc nāves. Tādēļ grāmatas izdevēja Brigita Zeltkalne mani pamudināja to pabeigt. Tā es viņu arī uzrakstīju. Grāmatā ir ietverts laika posms no 1967.gada līdz šī gada pasaules čempionātam Slovākijā."

4.decembrī "Arēnā Rīga" notiekošajā pasākumā centrālā būs Latvijas un Krievijas hokeja veterānu spēle, kas sāksies plkst.15.

Šīs spēles pārtraukumos notiks ne tikai Kvēpa grāmatas prezentācija, bet arī Latvijas hokeja veterānu godināšana un tikšanās ar abu komandu spēlētājiem.

Savukārt plkst.17.45 notiks Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) B divīzijas spēle, kurā "Juniors" komanda spēkosies ar Odincovas OGI vienību.

Biļešu cena uz "Latvijas Hokejam 80" pasākumu pieaugušajiem ir divi lati, pensionāriem, invalīdiem, studentiem un skolēniem tā maksā latu, bet invalīdiem ratiņkrēslos bez maksas. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu servisa" tirdzniecības punktos.

Jānis Kvēps un Evita Zālīte - Ak, skaistā jaunība:
LETA/ Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Nosaukti ēdieni, kuri rada vislielāko atkarību 8
Daudz basketbola un daudz sieviešu: leģendārajam Kasparam Kambalam aprit 40
Ar ilgstošu sveču dedzināšanu pārāk aizrauties nevajadzētu, izrādās - tās var kaitēt veselībai 2
Skatīt visus komentārus

Ищут человека, готового на год отказаться от смартфона за 100 000 долларов

Голая правда: абсолютно обнаженная Виталина Цымбалюк-Романовская появилась в эфире шоу Малахова 1