Rīgas svētkos Centrāltirgū būs Kiviča un Gain Fast koncerts
Mūziķis Andris Kivičs.
Runā Rīga
2012. gada 13. augusts, 16:28

Rīgas svētkos Centrāltirgū būs Kiviča un Gain Fast koncerts

Jauns.lv

17. augustā par godu Rīgas pilsētas svētkiem Rīgas Centrāltirgus sagatavojis pārsteigumu ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim, bez maksas piedāvājot Latvijā jautrāko un līksmāko mūziķu koncertu, portālu Kasjauns.lv informē Rīgas pašvaldībā.

Par godu pilsētas svētkiem Eiropas lielākajā tirgus placī uzstāsies aizrautīgais Andris Kivičs ar ģitāru duetu un Kaspars Zlidnis ar Gain Fast, kā arī „O Kartes Skatuvē” iepazītie stilīgais akardeonists Rikardo ar pavadoni un saskanīgais pārītis Kašers un Marta, kuri ne vien dziedās, bet arī vadīs brīnišķīgo pasākumu, izspēlējot aizraujošākos konkursus un viktorīnas ar lieliskām balvām.

Līdz ar Latvijā atzīto un iemīļoto dziedātāju koncertu Centrāltirgus Nēģu ielas laukumā Rīgas domes Labklājības departaments organizēs dažādas aktivitātes saistībā ar šīs vasaras gardākajām un veselīgākajām ogām un augļiem. Ikviens Centrāltirgus pircējs tiks aicināts degustēt un noteikt labāko Ogu desertu 2012. Savukārt, pie īpašās žurnāla „Māja” recepšu sienas katram būs iespēja iepazīstināt un ieintriģēt citus ar savu iecienīto ogu vai augļu pagatavošanas recepti. Labāko recepšu autori tiks apbalvoti. Klātesošie varēs arī izvērtēt savus ēšanas paradumus kopā ar uztura speciālistu. Savukārt, azartiskajiem Centrāltirgus apmeklētājiem ir sagatavota orientēšanās spēle, aicinot labāk iepazīt tirgū pieejamās ogas un augļus. Visbeidzot, pie Rīgas domes Labklājības departamenta telts būs iespējams nobaudīt veselīgu ogu un augļu zupu.

„Rīgas pilsētas svētki ir arī tirgus svētki, jo Centrāltirgus ir ne vien lielākā galvaspilsētas tirdzniecības vieta, bet arī neatņemama pilsētas vizītkartes sastāvdaļa, par ko gadu gaitā kļuvuši vēsturiskie tirdzniecības paviljoni, uzrunājot kā vietējos iedzīvotājus, tā arī viesus. Šajās, Rīgai tik nozīmīgajās dienās, esam nolēmuši svētkus dāvāt arī ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim, tāpēc svinēsim kopā”, stāsta RPAS „Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.

Rīgas svētki Centrāltirgū norisināsies piektdien, 17. augustā no plkst. 11.00.

Karlīna Timofejeva/ Foto: Evija Trifanova/ LETA

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību