“Riga” fani gavilē – izcīnīta uzvara pār “Mettu”
foto: Riga FC
Turnīra līdere "Riga" svētdien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas mačā izcīnīja panākumu.
Futbols

“Riga” fani gavilē - izcīnīta uzvara pār “Mettu”

Sporta nodaļa

Jauns.lv/LETA

Turnīra līdere "Riga" svētdien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas mačā izcīnīja panākumu.

“Riga” fani gavilē – izcīnīta uzvara pār “Mettu”...

Turnīra līdere "Riga" svētdien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas mačā izcīnīja panākumu. "Riga" savā laukum ar 3:2 (2:0) pārspēja "Metta" vienību.

Pirmajā puslaikā 2:0 mājinieku labā panāca Marko Regža. Uzbrucējs guva savus pirmos vārtus mačā 18.minūtē, bet 19 minūtes vēlāk viņš pārspēja pretinieku vārtsargu otro reizi mačā. Otrā puslaika ievadā pēc spēlētām sešām minūtēm rīdzinieku trešos vārtus guva Antoni Kontrerass.

Neilgi pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem "Metta" tika pie 11 metru soda sitiena, kuru precīzi izpildīja Markuss Ivulāns, bet 79.minūtē "Riga" vārtos bumbu raidīja Sadiks Salehs, panākot 2:3, taču atlikušajā spēles daļā mājinieki nosargāja panākumu.

Šosezon abu komandu pirmā spēle beidzās ar rezultātu 1:1, bet otrajā ar 3:0 uzvarēja "Riga". Sestdien RFS Rīgā ar 6:2 sagrāva "Tukums 2000" komandu, bet "Super Nova" savā laukumā spēlēja 0:0 ar "Grobiņu". Svētdien "Daugavpils" mājās ar 2:0 pārspēja "Jelgavu" un "Liepāja" savā laukumā ar tādu pašu rezultātu apspēlēja "Audu".

61 punktu 24 mačos ir sakrājusi "Riga", bet pie 58 punktiem tikusi RFS vienība. "Liepāja" iekrājusi 38 punktus, "Audai" ir 37 punkti, 33 punkti ir "Daugavpilij" un 27 punkti - "Jelgavas" futbolistiem. 22 punkti 24 mačos ir "Super Nova" vienībai, 21 punkts - "Tukums 2000" komandai, 20 punkti - "Grobiņai", bet 17 punkti ir "Metta" komandai.