"Audas" futbolisti izcīna neizšķirtu pārceltajā spēlē pret "Tukums 2000"/"Telms'"
"Auda" ar 1:1 (0:0) spēlēja neizšķirti ar "Tukums 2000"/"Telms".

"Auda" trešdien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas 26.kārtas pārceltajā mačā, gūstot vārtus pamatlaika izskaņā, savā laukumā izrāva neizšķirtu un pagarināja nezaudēto spēļu sēriju Latvijas virslīgā līdz astoņām cīņām.

"Audas" futbolisti izcīna neizšķirtu pārceltajā sp...

Abas komandas pirmajā puslaikā spēli sāka piesardzīgi, neizdarot bīstamus sitienus pa pretinieku vārtiem. Viesu uzbrukumu veiksmīgi atvairīja Krišjānis Zviedris, kamēr otrā laukuma pusē Mors Talla sita pāri "Tukums 2000"/"Telms" vārtiem.

Arī otrajā puslaikā mačs ritēja mierīgi un nesagādāja vārtsargiem daudz darba, taču, tuvojoties pamatlaika izskaņai, pēc "Tukums 2000"/"Telms" stūra sitiena izspēles mājinieku soda laukumā pie bumbas tika Henrijs Joksts, kurš pārspēja Zviedri un 79. minūtē izvirzīja vadībā Tukuma vienību.

"Audai" 87.minūtē izdevās izglābties no zaudējuma, kad pēc komandas biedra piespēles no tuvas distances vārtus guva Meleje Diaņje.

Abās pirmajās tikšanās reizēs šosezon pārāki ir bijuši "Audas" futbolisti, uzvarot ar 2:0 un 4:1.

RFS 30 mačos ir sakrājusi 78 punktus, 31 cīņā "Riga" komandai ir 72 punkti, bet "Valmierai" - 54 punkti. 45 punkti 30 mačos ir "Audai" un 40 punkti 31 duelī - "Daugavpilij", bet "Tukums 2000"/"Telms" ir 32 punkts. 31 cīņā "Metta" sakrājusi ir sakrājusi 30 punktus, "Grobiņa"/LFS - 29 punktus, "Liepāja" - 28 punktus un "Jelgava" - 21 punktu.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.