"Valmiera" futbola virslīgas mačā svin pārliecinošu uzvaru pār "Metta"
Futbola klubs "Valmiera".
2024. gada 31. augustā, 17:59

"Valmiera" sestdien savā laukumā svinēja uzvaru "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas 28.kārtas mačā.

"Valmiera" futbola virslīgas mačā svin pārliecinoš...

"Valmiera" ar 4:0 (3:0) sagrāva "Metta" vienību.

Septītajā minūtē pēc Džibrila Geja piespēles pa zemi no soda laukuma kreisās puses vārtu priekšā bumbu vārtos raidīja Lūkass Vapne - 1:0 mājinieku labā.

Deivņas minūtes vēlāk rezultāts kļuva 2:0. Pēc Karlosa Djūka piespēles no laukuma kreisās puses bumbu vārtu kreisajā stūrī no vārtsarga līnijas raidīja Gejs.

42.minūtē Gejs ar piespēli vienatnē pret vārtsargu Alvi Sorokinu soda laukuma vidū izvirzīja Vapni, kurš ar iegrieztu sitienu raidīja bumbu vārtu kreisajā stūrī - 3:0.

82.minūtē pēc Gustavu Souzas piespēles pa soda laukuma labo pusi sitiena pozīcijā tika izvirzīts Meisa Diops, kurš ar slīpu sitienu pārspēja Sorokinu ceturto reizi - 4:0.

Valmierieši pēc divām uzvarām pēdējā virslīgas mačā ar 2:3 piekāpās "Tukums 2000"/"Telms" komandai. "Metta" futbolisti bija piedzīvojuši trīs zaudējumus pēc kārtas, pēdējā aizvadītajā mačā ar 0:4 piekāpjoties "Audai".

"Valmiera" un "Metta" vienu reizi šosezon bija cīnījušās neizšķirti (1:1), bet vēl divās cīņās pārāki bija valmierieši - 2:0 un 3:0.

Otrā dienas spēlē "Riga" futbolisti "Skonto" stadionā plkst.18 tiksies ar "Grobiņu"/LFS.

28.kārtas turpinājumā svētdien "Jelgava" uzņems "Daugavpili" un "Tukums 2000"/"Telms" viesosies pie "Liepājas". RFS un "Audas" 28.kārtas spēle ir pārcelta uz oktobri.

RFS 26 mačos ir sakrājusi 66 punktus, 27 cīņās "Riga" komandai ir 62 punkti, bet "Valmierai" ir 54 punkti 28 mačos. 26 spēlēs 37 punkti ir "Audai" un 34 punkti - "Daugavpilij". 27 cīņās 29 punkti ir "Grobiņai"/LFS, 26 punkti - "Tukums 2000"/"Telms" 26 cīņās un "Metta" 28 spēlēs, bet 27 cīņās 22 un 19 punktus ir sakrājušas attiecīgi "Liepāja" un "Jelgava".

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.