Hokejs
2024. gada 3. maijs, 11:49

Latvijas hokeja izlasei tiek veltīta dziesma "Mūs neapturēs"

Jauns.lv/LETA

Popmūzikas grupa "Astro’n’out" veltījusi dziesmu Latvijas hokeja izlases gaitām pasaules čempionātā hokejā, portālu Jauns.lv informēja Latvijas Hokeja federācijā (LHF).

Dziesma "Mūs neapturēs" ir šogad radīta versija latviešu valodā 2021.gada pasaules čempionāta hokejā oficiālajai dziesmai "For Glory and Joy".

Pirms trim gadiem grupa "Astro’n’out" radīja 2021. gada pasaules čempionāta hokejā oficiālo dziesmu "For Glory and Joy". Šopavasar grupas dalībnieki pārsteiguši ar dziesmas versiju latviešu valodā - "Mūs neapturēs". Dziesma pirmo reizi "Arēnā Rīga" izskanēs 3. maijā pirms Latvijas un Norvēģijas izlašu pārbaudes spēles.

"Mēs ceram, ka pielikām mazu pilienu iedvesmas mūsu hokeja izlasei ar dziesmu "For Glory and Joy", savukārt, izlase ar pērnā gada panākumiem iedvesmoja mūs un visu Latviju ticēt saviem spēkiem un tiekties uz arvien lielākiem mērķiem," norāda grupas soliste Māra Upmane-Holšteine. "Jūtam, ka šis panākums nemanāmi atstāja pēdas mūsu visu pašapziņās, un arī mūsu Arēnas koncerts bija turpinājums mūsos šai "latvieši var" sajūtai."

"Dziesmas teksts tapis iedvesmojoties no mūsu labāko izlases spēlētāju spilgtajām karjerām. Viņi ir pierādījuši, ka cilvēka potenciāls vislabāk īstenojas tad, kad gribasspēks, spīts un talants savienojas ar apbrīnojamām darba spējām un mīlestību pret savu valsti. Vienlaikus tas ir aicinājums visiem jaunajiem sportistiem ticēt sev un saviem sapņiem. Uzvarot sevi var uzvarēt arī jebkuru pretinieku! Sekosim līdzi mūsu izlases gaitām Čehijā un turēsim īkšķus ticot, ka bronza ir tikai sākums!" komentē "Astro'n'out".

Merzļikins uz ledus kopā ar izlasi. Ieskats Latvijas hokeja izlases atklātajā treniņā

No pirmdienas, 22. aprīļa Latvijas hokeja izlases treniņiem pievienojies arī vārtsargs Elvis Merzļikins. Ieskats Latvijas hokeja izlases atklātajā treniņā.

gallery icon
65

Dziesmas "Mūs neapturēs" teksta video veidojusi Līva Jākobsone. Video izmanoti Kristapa Mozgira videomateriāli un LHF iesūtītie fanu video no izlases sagaidīšanas ceremonijas. Dziesmas teksta latviešu valodā autori ir Māra Upmane-Holšteine un Arnis Račinskis, mūziku radījuši grupa "Astro'n'out", Arnis Račinskis, "DJ Rudd" un Andis Ansons.

Hokeja pasaules čempionāta bronzas medaļa nonāk Nacionālajā vēstures muzejā

Latvijas Hokeja federācija uzdāvinājusi Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam vienu no pērn pasaules čempionātā izcīnītajām bronzas medaļām.

gallery icon
30