Gudļevskim DEL spēlē zaudējums pēcspēles metienu sērijā
Gudļevskis atvairīja 30 metienus.
2024. gada 14. janvāris, 18:35

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien kopā ar Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē.

"Fischtown Pinguins" viesos ar rezultātu 5:6 (1:2, 1:2, 3:1, 0:0, 0:1) piekāpās Diseldorfas EG vienībai.

Pēcspēles metienu sērijā Gudļevskis tika galā ar diviem no trīs pretinieku mēģinājumiem, bet visā spēlē viņš atvairīja 30 metienus jeb 85,71% raidījumu.

Ar 77 punktiem 38 spēlēs "Fischtown Pinguins" turnīra tabulā ieņem pirmo vietu 14 komandu konkurencē.

"Fischtown Pinguins" vārtsargu trenera amatā darbojas Latvijas speciālists Edgars Lūsiņš.

Tikmēr Ralfs Freibergs svētdien Čehijas ekstralīgas mačā tika pie rezultatīvas piespēles, taču viņa pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield" piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā.

"Mountfield" viesos ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās "Olomouc" komandai.

Freibergs asistēja viesu otrajā vārtu guvumā, kad pēc viņa un Aleksa Tamāši piespēles trešā perioda vidū rezultātu izlīdzināja Bohumils Janks.

Latvijas hokejists kopā uz ledus bija 16 minūtes un 54 sekundes, no kurām nepilnas divas minūtes spēlēja mazākumā un 36 sekundes vairākumā, un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā spēlē Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" mājās ar 2:0, (0:0, 2:0, 0:0) uzvarēja Liberecas "Bīlī Tygrži". Savukārt Eduarda Tralmaka un Mareka Mitena pārstāvētā Kladno "Rytīrži" savā laukumā ar 3:5 (1:2, 2:0, 0:3) zaudēja Tršinecas "Ocelārži", kamēr Jānis Jaks un Litvīnovas "Verva", Kristapam Zīlem paliekot ārpus pieteikuma, izbraukumā ar 3:6 (0:0, 3;3, 0:3) atzina Prāgas "Sparta" pārākumu.

Litvīnovas komanda ar 62 punktiem 36 mačos ir ceturtā, Hradeckrālovas hokejisti ar 53 punktiem tikpat spēlēs ir septītie, bet Vītkovices un Kladno komandas sakrājušas 39 un 30 punktus 33 un 34 dueļos kas dod 12. un 13. pozīciju starp 14 klubiem.