Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Bona Nāciju kausā kamaniņu sportā ASV ieņem 13.vietu un kvalificējas Pasaules kausa sacensībām
Frančeska Bona.

Latvijas sportiste Frančeska Bona ceturtdien ASV trasē Leikplesidā ieņēma 13.vietu Nāciju kausā kamaniņu sportā un nodrošināja dalību Pasaules kausa pirmā posma sacensībās.

Bona Nāciju kausā kamaniņu sportā ASV ieņem 13.vie...

Bona vienīgajā braucienā ar ceturto ātrāko startu finišēja 13.vietā 17 sportistu konkurencē, trasē pavadot 45,185 sekundes.

Pasaules kausa posmam kvalificējās visas dalībnieces, atskaitot amerikānieti Britniju Arntu, kura finišēja septītā, taču nevarēs startēt ASV sportistu skaita ierobežojuma dēļ.

Labāko laiku 44,242 sekundes uzrādīja mājiniece Ešlija Fārkarsone, otrā ar laiku 44,336 sekundes bija kanādiete Trinitija Elisa, bet trešo vietu ieņēma vēl viena ASV kamaniņu braucēja Samere Bričere, kura trasē pavadīja 44,477 sekundes.

Pārējie Latvijas pārstāvji - Vītola, Aparjode, Bērziņa, Gints Bērziņš, Kristers Aparjods, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Anda Upīte/Sanija Ozoliņa un Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna - jau iepriekš bija izcīnījuši vietu stiprāko grupā.

Piektdien par godalgām cīnīsies sieviešu un vīriešu divnieki, kā arī vīrieši vieniniekos.

Pasaules kausa pirmajā posmā startēt pieteikušies 26 vīrieši, 28 sievietes, 11 sieviešu ekipāžas un 19 vīriešu divnieki no 19 valstīm.

Nākamais Pasaules kausa posms tiks aizvadīts no 14.līdz 16.decembrim Kanādas trasē Vistlerā, bet pēdējie divi no posmiem februāra beigās un marta sākumā notiks Siguldā.

Eiropas čempionāts no 12. līdz 14.janvārim notiks Pasaules kausa ceturtā posma ietvaros Īglsas trasē Austrijā, bet pasaules čempionāts no 26. līdz 28.janvārim norisināsies Vācijas trasē Altenbergā.