foto: Paula Čurkste/LETA
Arī Porziņģis pasaka "nē" basketbolistu naturalizēšanai Latvijas izlasē
Kristaps Porziņģis, neraugoties uz pēdas savainojumu, bija kopā ar Latvijas basketbola izlasi Pasaules kausā.
Basketbols
2023. gada 12. septembris, 14:10

Arī Porziņģis pasaka "nē" basketbolistu naturalizēšanai Latvijas izlasē

Jauns.lv/LETA

Latvijas basketbola izlases izcīnītā piektā vieta Pasaules kausā ir apliecinājums, ka augstvērtīgu rezultātu var sasniegt arī neizmantojot naturalizētos spēlētājus, intervijā aģentūrai LETA atzina Kristaps Porziņģis.

Latvijas vīriešu basketbola Pasaules kausa finālturnīra debijā izcīnīja piekto vietu un Porziņģis, lai arī traumas dēļ nespēlēja, bija kopā ar valstsvienību Džakartā un Manilā, kur turpināja dziedēt pēdas audu iekaisumu.

Kā stāstīja Porziņģis, viņš finālturnīra laikā bijis kautu kur pa vidu starp treneriem un spēlētājiem. "Vairāk sapratu, kā treneri pieņēma lēmumus, kā izdomāja spēles plānojumu. Tā bija jauna pieredze un iedeva kādas jaunas zināšanas," atzina Porziņģis.

Kristaps Porziņģis paparaci acīs 2023. gadā

Latvijas basketbola spīdeklis Kristaps Porziņģis aizvadījis individuāli spožu sezonu ASV galvaspilsētas klubā Vašingtonas “Wizards” un viņa sniegumu ir pamanījuši arī ...

gallery icon
26

Arī Porziņģis devis padomus par atsevišķiem basketbolistiem, kuri spēlē Nacionālajā basketbola asociācijā un pret kuriem viņš pats ir daudz spēlējis. "Arī spēles lietas, kuras es, piemēram, redzēju pirmajā puslaikā, pārtraukumā starp otro un trešo ceturtdaļu mēģināju nodot džekiem. Daudz kas arī pēc tam noderēja," stāstīja basketbolists.

Pasaules kausa finālturnīra laikā Porziņģis nodarbībās paaugstinājis intensitāti lēcieniem un skrējieniem, savas dienas aizvadot trenažieru zālē un basketbola laukumā. 

Latvijas basketbola izlasi pie Brīvības pieminekļa sagaida ap 5000 līdzjutēju

Pirmdien Latvijas basketbola sagaidīšanas pasākumā Rīgā pie Brīvības pieminekļa bija pulcējušies aptuveni 5000 līdzjutēju, liecina Valsts policijas aplēses.

gallery icon
206

"Tā pēda pamazām ir "jāuzbūvē". Bija dienas, kad es arī pāršāvu pār strīpu, jo jutos ļoti labi un domāju, ka varbūt ir iespēja kaut kā mani ielikt sastāvā, bet tajā pašā laikā centos saprast, ka uz to visu ir jāskatās ilgtermiņā, nevis tagad kaut kur jāsteidzas," uzsvēra basketbolists.

Dāvis Bertāns finālturnīra laikā atkārtoti pauda savu noraidošo pozīciju par naturalizēto basketbolistu spēlēšanu izlasē. Atbildot uz jautājumu, kāda ir viņa nostāja šajā jautājumā, Porziņģis pievienojās komandas biedra teiktajam.

Latvijas basketbola izlase ierodas Rīgas lidostā

Pirmdienas vakarā vairāki tūkstoši cilvēku Rīgā sagaidījuši Latvijas basketbola valstsvienība, kura debijā pasaules meistarsacīkstēs spēja izcīnīt augsto piekto vietu.

gallery icon
151

"Tā būtu iespējama vietas izlasē atņemšana kādam no mūsu pašu džekiem. Es tur redzu vairāk mīnusus nekā plusus. Šobrīd mums visa pietiek un esam lepni kā latvieši, ka mums visi ir savējie spēlētāji, jo tagad tas gandrīz ir retums starp visām izlasēm. Ar savu sastāvu kļuvām par piekto labāko izlasi pasaulē. Tas tomēr daudz ko pasaka par mūsu spējām," stāstīja Porziņģis.

Jūnijā Porziņģis trīs komandu maiņas darījumā nonāca Bostonas "Celtics" rindās un spēlēs vienībā, kas ir viena no NBA titula pretendentēm

recent icon

Jaunākās

popular icon

Populārākās