2015. gada 15. marts, 20:23

Faks kļūst par pasaules čempionu biatlonā 20 km distancē ar kopēju startu

Slovēnijas biatlonists Jakovs Faks svētdien Kontiolahti (Somija) uzvarēja 20 kilometru distancē ar kopēju startu pasaules čempionātā (PČ), liecina rīkotāju informācija.

Faks šaušanā pieļāva vienu kļūdu un finišu sasniedza ar rezultātu 36 minūtes, 24,9 sekundes.

Finišā tikai par vienu sekundi no uzvarētāja atpalika čehs Ondrejs Moravecs, kurš šaušanā arī pieļāva vienu kļūdu.

Bronzu izcīnīja Tarjei Bē no Norvēģijas, kurš ar vienu kļūdu šaušanā čempionam zaudēja 3,7 sekundes.

Titulētais norvēģu biatlonists Ūle Einars Bjērndalens finišēja ceturtais, piktais čehs Mihals Šlesingers, bet sestais bija norvēģis Johannes Tingnes Bē.

Sacensībās startēja 30 biatlonisti.

Jau ziņots, ka svētdien agrāk startēja dāmas 12,5 km distancē ar kopēju startu. Par pasaules čempioni kļuva ukrainiete Vaļja Semerenko.