Panamas un Meksikas futbolisti sasniedz Zelta kausa pusfinālus
Panamas futbolisti priecājas par vārtu guvumu.
2023. gada 9. jūlijs, 12:07

Panamas un Meksikas vīriešu futbola izlases sestdien Ārlingtonā, ASV, izcīnīja uzvaras Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību reģiona futbola asociāciju konfederācijas (CONCACAF) Zelta kausa ceturtdaļfinālu spēlēs un iekļuva pusfinālos.

Panama ar rezultātu 4:0 (1:0) uzvarēja Kataru.

Mača 19.minūtē panamiešus vadībā izvirzīja Edgars Barsenass, kurš bija precīzs pēc centrējuma no kreisās malas.

Otrajā puslaikā no 56. līdz 65.minūtei Ismales Diass guva trīs vārtus un nodrošināja Panamas izlasei pārliecinošu uzvaru. Visās trīs epizodēs pretinieku aizsargi soda laukumā netika galā ar Panamas uzbrucēju.

Savukārt Meksika ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Kostariku

Meksika vadību ieguva otrā puslaika sākumā, kad 52.minūtē Orbelins Pineda realizēja Enri Martina nopelnīto 11 metru soda sitienu. Punktu meksikāņu uzvarai pielika Enriks Sančess, kurš trīs minūtes pirms pamatlaika beigām saņēma piespēli pretī vārtiem un panāca 2:0.

Panama pusfinālā tiksies ar Kanādu vai ASV, bet Meksika ar Gvatemalu vai Jamaiku.

CONCACAF Zelta kauss tiek rīkots reizi divos gados. Šogad tas no 24.jūnija līdz 16.jūlijam norisinās ASV un Kanādā.

2021.gadā par CONCACAF Zelta kausa ieguvējiem septīto reizi vēsturē kļuva ASV izlase, kas finālā ar 1:0 pārspēja iepriekšējo čempioni Meksiku.

Turnīrā līdz šim uzvarējušas tikai trīs valstu komandas - Meksikai ir astoņi tituli, ASV - septiņi, bet Kanādai - viens.