Romas "Lazio" piedzīvo sagrāvi Dānijā; "Qarabag" grauj "Nantes"
Romas "Lazio" futbolisti pamet laukumu pēc neveiksmes.
2022. gada 16. septembris, 11:23

Romas "Lazio" ceturtdien Dānijas pilsētā Herningā cieta sagrāvi UEFA Eiropas līgas spēlē.

F grupā Dānijas "Midtjylland" mājās apspēlēja Romas "Lazio" ar 5:1 (2:0).

26. minūtē Paulinju un četras minūtes vēlāk Sori Kabā panāca 2:0, bet otrā puslaika septītajā minūtē Evanders ar 11 metru soda sitienu padarīja rezultātu Itālijas klubam graujošu - 3:0.

57. minūtē vienus vārtus atguva Sergejs Milinkovičs - Savičs.

67. minūtē Evanders nerealizēja 11 metru sitienu, vārtsargam atvairot viņa labajā apakšējā stūrī sisto bumbu, taču Gustavs Isaksens raidīja atsisto bumbu vārtos. Vēl pēc piecām minūtēm 5:1 panāca Eriks Svjatčenko.

F grupas otrā mačā graujošu uzvaru savā laukumā svinēja Roterdamas "Feyenoord", kas ar 6:0 (4:0) pieveica Grācas "Sturm" no Austrijas.

Pirmajā puslaikā divus vārtus guva Alireza Jahanbahšs, pa vieniem - Dāvids Hancko un Danilu.

53. minūtē bumba vēlreiz ielidoja viesu vārtos, taču Jahanbahšam video atkārtojums fiksēja noteikumu pārkāpumu.

5:0 66. minūtē panāca Santjago Himeness, bet 78. minūtē 6:0 fiksēja Usama Idrisi.

Pēc divām kārtām visām komandām ir pa trim punktiem.

G grupā Vācijas "Freiburg" viesos ar 3:0 (2:0) pieveica Pirejas "Olympiakos", bet Agdamas "Qarabag" no Azerbaidžānas sagādāja pārsteigumu, mājās ar 3:0 (0:0) pieveicot Francijas "Nantes".

Vācu kluba labā divus vārtus guva Mihaels Gregoričs, bet pirmos vārtus spēlē iesita Nikolass Heflers.

Azerbaidžānas vienības labā divus vārtus otrā puslaika vidū piecu minūšu laikā guva Ovusu un Abdella Zubirs, bet vēl pēc septiņām minūtēm 3:0 panāca Marko Jankovičs.

Pēc divām spēļu kārtām seši punkti ir "Freiburg", pa trim - "Qarabag" un "Nantes", bet bez punktiem ir "Olympiakos".

Pirmo uzvaru divās spēlēs E grupā svinēja Mančestras "United", kas viesos ar 2:0 (2:0) pieveica Moldovas klubu Tiraspoles "Sheriff".

Vārtus Anglijas kluba labā guva Džeidons Sančo un Krištianu Ronaldu ar 11 metru soda sitienu.

Negaidītu zaudējumu cieta Kijivas "Dinamo", kas savu B grupas mājas spēli aizvadīja Krakovā, ar 0:1 zaudējot Larnakas AEK no Kipras.

Vienīgos ieskaitītos vārtus jau astotajā minūtē viesu labā guva Adams Gjurčo.

29.minūtē bumba ielidoja arī viesu vārtos, taču Vitalijam Bujaļskim video atkārtojumā tika konstatēts aizmugures stāvoklis.

"Dinamo" bez punktiem ieņem pēdējo vietu grupā, kamēr AEK ir trīs punkti, et grupas vadībā ar četriem punktiem ir "Stade Rennais" un Stambulas "Fenerbahce".

Jau ziņots, ka A grupas mačs, kurā ceturtdien bija jātiekas Anglijas vienībai Londonas "Arsenal" ar Eindhovenas PSV no Nīderlandes, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II nāves dēļ pārcelta uz 20.oktobri.

Fināls norisināsies 31.maijā Budapeštā.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūs izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienosies astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārcelsies uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, kamēr ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona beigsies.

Pagājušajā sezonā finālā Frankfurtes "Eintracht" pēcspēles sitienu sērijā ar 5:4 uzvarēja Glāzgovas "Rangers"