"Petrow"/"Jelgava" triumfē Latvijas čempionātā telpu futbolā
2022. gada 21. maijs, 17:48

"Petrow"/"Jelgava" sestdien Jelgavā uzvarēja Latvijas čempionātā telpu futbolā.

Finālsērijas ceturtajā spēlē "Petrow"/"Jelgava" mājās ar 5:2 (3:0) pārspēja "Raba" komandu.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva 3-1 "Petrow"/"Jelgava" labā.

Miks Babris trešajā un 12.minūtē, kā arī Artjoms Kozlovskis devītajā minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:0.

Artūrs Jerofejevs gan mājinieku rindās par otru dzelteno kartīti mačā savā priekšā ieraudzīja "sarkano plāksteri".

Kozlovskis 22.minūtē panāca 4:0, taču pēc tam divus vārtus viesi atspēlēja. 33.minūtē Vlads Rimkus guva vārtus, un divas minūtes vēlāk izcēlās Eriveltons da Silva - 2:4.

37.minūtē Babris no savas laukuma puses guva savus trešos vārtus spēlē, kad viesi mēģināja spēlēt bez vārtsarga, bet kļūdījās piespēlē - 5:2.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Jelgavas vienība uzvarēja ar 11:2, otrajā mačā ar "Raba" viesos revanšējās papildlaikā ar 5:4 (1:3), bet trešajā spēlē "Petrow"/"Jelgava" atkal svinēja uzvaru ar 9:2.

Bronzas medaļas izcīnīja "Nikars" komanda.

"Petrow"/"Jelgava" pusfināla sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 uzvarēja "Nikars" komandu, bet "Raba" ar 3-1 guva virsroku pār "Jēkabpils lūši"/"Ošukalns". Iepriekš izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfinālu nepārvarēja "Rēzekne", "Salaspils", "Nikers" un "Nīca"/"OtankiMill".

Abas Latvijas čempionāta finālistes aprīļa beigās tikās arī Latvijas kausa finālā, kurā ar 3:2 pārāka bija "Raba".