Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Alīna Kabajeva. (Foto: Semen Lihodeev / Alamy/ Vida Press)

 

Putina iespējamā mīļākā Alīna Kabajeva raudājusi par eksistenci pusbadā 1

Sporta zvaigznes
13. maijā 23:02 2022. gada 13. maijā 23:02
  Jauns.lv
Bijušajai krievu olimpiskajai čempionei mākslas vingrošanā Alīnai Kabajevai, kura tiek dēvēta par Krievijas prezidenta Vladimira Putina iespējamo mīļāko, ceļš līdz profesionālajam sportam nav bijis tik viegls, kā, iespējams, kādam varētu šķist. Kā presei norādījusi kādreizējā vingrotājas trenere Irina Vinere-Usmanova, Kabajevai bijušas problēmas ar lieko svaru, tādēļ viņa bieži dzīvojusi pusbadā.

Kā atminas Vinere-Usmanova, dzimtajā Uzbekistānā tolaik 11 gadus vecā meitene sākotnēji trenējusies tikai divas reizes nedēļā un nav spējusi pārsteigt ne ar savu tehniku, ne panākumiem.

Ceļā uz zelta medaļām Kabajevai galvenais šķērslis bijusi tieksme uz aptaukošanos.

Alīna Kabajeva karjeras laikā. (Foto: ZUMAPRESS.com)

"Alīna tikai paskatījās uz ēdienu - un šķita, ka viņai no paskatīšanās vien jau pienāca klāt kilogrami. Dievs vienmēr līdzsvaro lietas. Vēlāk viņa bija apbērta ar zeltu un dimantiem - skaistumu, raksturu, talantu, bet par to viņa maksāja, vienmēr dzīvojot pusbadā," treneri citē "Express Gazeta".

Kamēr pārējās meitenes pēc uzvarām sacensībās baudījušas picu un limonādi, jaunā Kabajeva nēsājusi līdzi divus zaļus ābolus un raudājusi, skatoties uz sātīga ēdiena šķīvjiem. Trenere bijusi stingra - pat par 200 gramu svara palielināšanos meiteni izmetusi no treniņa un nav ļāvusi atgriezties, kamēr svars nebija nokrities. Reizēm Kabajeva trīs dienas dzērusi tikai ūdeni un pat nav skatījusies ēdnīcas virzienā.

Uz diētas esošā Kabajeva treniņos parasti pavadījusi 12 stundas dienā. Trenere atzīst, ka reizēm kļūdu dēļ sakliegusi uz viņu un saukusi neglaimojošās iesaukās.

Pati Vinere neuzskata, ka bijusi pārāk nežēlīga, bet gan prasīga, stingra un taisnīga. Kad 2000. gada Sidnejas olimpiskajās spēlēs Kabajeva pēkšņi cieta neveiksmi, Vinere atbalstījusi viņu. Trenere bijusi iecietīga arī tad, kad vingrotāja iekļuva dopinga skandālā un tika izslēgta no sacensībām. Vēlāk Kabajeva izcīnīja vēl daudzas uzvaras, bet pēc tam nolēma beigt karjeru.

Rietumvalstis uzskata, ka Kabajeva ir iesaistīta Putina personīgās bagātības slēpšanā ārzemēs, un viņa un viņas ģimene ieguvusi bagātību, pateicoties tuvajām attiecībām ar Putinu un viņa tuvāko cilvēku loku.

Tiek uzskatīts, ka Kabajeva ir māte vismaz trim Putina bērniem un ir iesaistīta Kremļa propagandas izplatīšanā.

Kabajeva ir holdinga "National Media Group" valdes priekšsēdētāja un reizi gadā rīko savu vingrošanas festivālu bērniem.

Saistītās ziņas

Lielbritānija noteikusi sankcijas iespējamai Putina mīļākai Kabajevai
Čempione, deputāte un nu jau arī sieva? Kas ir Putina mīļākā Alīna Kabajeva
Polittehnologs: Kabajeva nav Putina mīļākā, bet FDD organizēta piesegšanas operācija 5

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; krievi okupētajā Mariupolē mēģināšot sarīkot Ukrainu diskreditējošu preses tūri 25
Cilvēks, kuru Krievija nespēja nogalināt! Ukrainis trīs dienas spīdzināts, sašauts sejā un aprakts kapā, izdzīvo
FOTO: Ezerā Tamperē apgāzusies laiva ar Latvijas hokeja līdzjutējiem 2
Pievienot komentāru