Babkina gūst 21 punktu uzvarētā Turcijas čempionāta spēlē
Latvijas sieviešu basketbola izlases saspēles vadītāja Elīna Babkina.
2022. gada 29. marts, 16:11

Latvijas basketboliste Elīna Babkina otrdien Turcijas čempionāta spēlē guva 21 punktu, palīdzot Ankaras "Cankaya Universitesi" komandai izcīnīt uzvaru.

"Cankaya Universitesi" savā laukumā ar rezultātu 84:51 (18:12, 20:10, 25:14, 21:15) uzvarēja "Birevim Elazig Il Ozel Idare".

Babkina laukumā bija 33 minūtes un divas sekundes, kuru laikā guva 21 punktu, realizējot sešus no astoņiem divu punktu metieniem un trīs no deviņiem tālmetieniem. Viņa arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, sakrāja divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pārtvēra divas pretinieču piespēles, četras reizes kļūdījās, noslēdzot maču ar efektivitātes koeficientu 18.

Ankaras komandā rezultatīvākā ar 24 gūtajiem punktiem un 11 atlēkušajām bumbām bija Aleksisa Prinsa.

Viešņu rindās Šanela Modiri izcēlās ar 17 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām.

Divu Stambulas vienību cīņā otrdien Ilzes Jākobsones pārstāvētā "Bešiktaš" savā laukumā ar 65:72 (22:22, 12:14, 17:23, 14:13) zaudēja Anetes Šteinbergas pārstāvētajai Stambulas "Galatasaray".

Jākobsone laukumā pavadīja 25 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot vienīgo divpunktu metienu un vienu no septiņiem tālmetieniem. Viņa arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, sakrāja trīs rezultatīvas piespēles, divas kļūdas, divas personiskās piezīmes un efektivitātes koeficientu divi.

Šteinbergai pēc pleca operācijas sezona jau beigusies.

Mājiniecēm Erika Makola sakrāja 22 punktus, 12 atlēkušās bumbas un piecas kļūdas, bet viešņu rindās Keila Deivisa tika pie 25 punktiem, kā arī piecām rezultatīvām piespēlēm un atlēkušajām bumbām.

Anetes Šteinbergas pārstāvētā Stambulas "Galatasaray" ar 13 uzvarām 22 cīņās ieņem piekto vietu, Aijas Jurjānes pārstāvētā Ankaras "Botaš" ar 12 uzvarām 21 spēlē ir septītā, Cankaya Universitesi" ar deviņām uzvarām 23 spēlēs ir astotā, bet "Bešiktaš" ar ar deviņām uzvarām un 13 zaudējumiem ir par vienu pozīciju zemāk.

Turcijas čempionātā šosezon piedalās 14 komandas, no kurām četras pārstāv arī Latvijas spēlētājas.