TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" uzņem KHL rezultatīvāko hokejistu un Maskavas "Dinamo"
2021. gada 31. oktobris, 15:30

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas garāko mājas spēļu sēriju turpina pret līgas rezultatīvāko hokejistu Vadimu Šipačovu un Maskavas "Dinamo" komandu. Mača sākums 15:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Rīgas "Dinamo" uzņem KHL rezultatīvāko hokejistu un Maskavas "Dinamo"

2021-10-31 18:45
Sācies trešais periods
2021-10-31 18:50
44. minūte

Pārmetieni, aizmugures, cīņa pie apmalēm - tā aizritējušas trešā perioda pirmās minūtes.

2021-10-31 18:52
Noraidījums Maskavas "Dinamo"

44. minūte. Par klupināšanu divas minūtes Triņevam. Iespēja iegūt divu vārtu pārsvaru!

2021-10-31 18:54
Vārti! Rīgas "Dinamo" - Maskavas "Dinamo" 3:1

44. minūte. Dārziņš atņem ripu uz pretinieka zilās līnijas un piespēlē to Meijam, kurš met tuvajā augšējā stūrī. 3:1.

2021-10-31 18:55
Vārtsarga maiņa

45. minūte. Kuļbakova debija Maskavas "Dinamo" komandā ir beigusies. Viņa vietā stājas Ivans Bočarovs, kuram arī šī nav veiksmīgākā sezona.

2021-10-31 19:02

48. minūte. Par skaitliskā sastāva pārkāpumu divas minūtes maskaviešiem.

2021-10-31 19:05
Noraidījums Rīgas "Dinamo"

50. minūte. Skaitliskā sastāva pārkāpums rīdziniekiem. Pirms tam Dārziņš no metra attāluma netrāpa tukšajā vārtu stūrī.

2021-10-31 19:06
51. minūte

Maskavas "Dinamo" pusotra minūte vairākumā.

2021-10-31 19:08
52. minūte

Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.

2021-10-31 10:45
Atsākt uzvarēt

Pēdējā aizvadītajā spēlē Rīgas komanda pēcspēles metienos ar rezultātu 4:5 piekāpās Sanktpēterburgas SKA, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Maskavas "Dinamo" pēdējā spēlē arī piekāpās Sanktpēterburgas SKA vienībai, taču cieta zaudējumu pamatlaikā ar rezultātu 2:3. Pirms tam Maskavas komanda mājas spēlēs ar 2:5 piekāpās Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas apgabala "Vitjaz" un ar 4:1 izcīnīja uzvaru pār Jaroslavļas "Lokomotiv".

Pretinieku rindās bez šaubām bīstamākais hokejists ir visas līgas rezultatīvākais spēlētājs Vadims Šipačovs, kurš 23 mačos guvis 13 vārtus un atdevis 23 rezultatīvas piespēles. Viņš arī pērn un aizpērn bija rezultatīvākais KHL hokejists.

Rīgas "Dinamo" Rietumu grupā ar 21 izcīnītu punktu 23 spēlēs ieņem desmito vietu, bet Maskavas "Dinamo", kas izcīnījusi 30 punktus 23 spēlēs, - trešo vietu.

Komandas šosezon tikušās vienreiz, uzvaru mājas spēlē ar rezultātu 4:1 izcīnot Maskavas vienībai.

Pavisam abas vienības pēc krievu kluba nosaukuma maiņas KHL spēlēs tikušās deviņās spēlēs, astoņās no tām uzvaru svinot maskaviešiem.

Rīgas vienības traumēto spēlētāju sarakstā ir komandas rezultatīvākais spēlētājs Nikolajs Jeļisejevs, aizsargi Frenks Korado un Kristaps Sotnieks, vārtsargs Matejs Mahovskis un uzbrucējs Aleksandrs Protapovičs.

Pieci savainotie ir arī viesu rindās - aizsargi Andrejs Pedans un Andrejs Pribiļskis un uzbrucēji Robs Klinkhemers, Oskars Lindberjs un Artjoms Fjodorovs.

"Dinamo" galvenā trenera pienākumus izpilda Valērijs Kuļibaba, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš. Ģenerālmenedžera pienākumus pilda Edgars Buncis.