2021. gada 12. septembris, 13:38

Ronaldu Mančestras "United" komandā atgriežas ar diviem gūtiem vārtiem un uzvaru

Futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu sestdien guva divus vārtus savā atgriešanās mačā Anglijas premjerlīgas komandā Mančestras "United".

Mančestras vienība savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0) pārspēja Ņūkāslas "United".

Ronaldu pirmos vārtus guva pirmā puslaika kompensācijas lika otrajā minūtē, kad pretinieku vārtsargs Fredijs Vudmens neveikli atsita sev bumbu priekšā. Portugālis panāca 1:0 Ūles Gunnara Sūlšēra vadītās komandas labā.

Otrajā puslaikā, 56.minūtē, Havjers Mankviljo pretuzbrukumā netraucēts no tuvas distances panāca 1:1. Sešas minūtes vēlāk Ronaldu "United" uzbrukumu noslēdza ar precīzu sitienu starp Vudmena kājām un atgrieza mājiniekus vadībā - 2:1.

Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Ronaldu tautietis Brunu Fernandešs pēc Pola Pogbā piespēles saņēma bumbu tālu pretī vārtiem, apstrādāja to un trieca mērķī - 3:1. Kompensācijas laika otrajā minūtē, vēlreiz asistējot Pogbā, Džesse Lingārds ar sitienu no aptuveni 12 metriem pielika punktu mājinieku uzvarai.

Ronaldu Mančestras klubam pievienojās transfēru perioda pēdējā dienā, pārejot no Turīnas "Juventus". Viņš "sarkano velnu" sastāvā atgriezies pēc 12 gadu prombūtnes.

36 gadus vecais Ronaldu "United" kreklā guvis 120 vārtus.

Vēl no augšgala komandām Londonas "Chelsea" mājās ar rezultātu 3:0 (1:0) uzvarēja Birmingemas "Aston Villa". Divreiz izcēlās Romelu Lukaku, bet vienus vārtus guva Mateo Kovačičs.

Tikmēr čempione Mančestras "City" viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Lesteras "City". Uzvaru nesošos vārtus otrajā puslaikā guva Bernārdu Silva.

Savukārt pirmo uzvaru sezonā izcīnīja Londonas "Arsenal", kas savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) guva virsroku pār Noridžas "City". Londoniešiem vārtus guva Pjērs Emeriks Obamejangs.

Visas 20 komandas sezonas ievadā paguvušas zaudēt punktus. Ar desmit punktiem četrās spēlēs vadībā ir Mančestras "United" un Londonas "Chelsea".