Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ebanija Bridžesa pēc cīņas pret Šenonu Kortniju. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Ringā pamatīgi pārmāca bokseri, kura, necienot sportu, ierodas uz svēršanos apakšveļā 4

Sporta zvaigznes
13. aprīlī 04:28 2021. gada 13. aprīlī 04:28
  Jauns.lv
Pēdējā laikā arvien vairāk tiek runāts, ka sieviešu cīņas sportu vajadzētu kaut nedaudz nošķirt no izklaides un ierobežot sportistu mēģinājumus, iekarot līdzjutēju sirdis ar atkailināšanos un auguma izrādīšanu. Tomēr, kas maksā, tas pasūta mūziku.

Pirms aptuveni mēneša cīņas sporta pasauli pāršalca gadījums, kad Austrālijas boksere Ebanija Bridžesa uz svēršanas procedūru pirms cīņas Sidnejā ar tautieti Kerolu Ērlu ieradās apakšveļā.

Šis atgadījums tika plaši apspriests sporta pasaulē, un vairums boksa pārzinātāju nekautrējās teikt, ka 34 gadus vecā austrāliete izrāda klaju necieņu pret boksu kā sporta veidu.

Sabiedrības spiediens acīmredzami nebija pietiekams un Bridžesa līdzīgā apģērbā ieradās arī uz oficiālo svēršanos pirms Londonā gaidāmās cīņas pret britu bokseri Šenonu Kortniju, kura acīmredzami nebija pārāk apmierināta ar savas sāncenses atklāto tērpu.

Šenona Kortnija nekautrējās izrādīt nepatiku pret oponentes rīcību.

Ja martā notikušajā cīņā Ebanija Bridžesa izcīnīja savu piekto uzvaru piecās profesionālajās cīņās, tad šoreiz Londonā nācās piedzīvot zaudējumu 10 raundu cīņā ar vienbalsīgu tienešu lēmumu. Turklāt austrāliete ringā bija pamatīgi cietusi, par ko liecina milzīgā hematoma uz viņas acs.

Jādomā, ka profesionālās bokseres par paraugu ņēmušas pasaulē milzu popularitāti gūstošās jauktās cīņas mākslas (MMA) seriāla UFC cīkstones, kur viens no spilgtākajiem piemēriem ir amerikāniete Peidža Vanzanta, kura nebūt nav starp vadošajām pasaules cīkstonēm.

Saistītās ziņas

VIDEO: Lietuvas cīkstone divreiz zaudē samaņu un netiek pielaista UFC cīņai
Pievilcīga MMA cīkstone internetā par 10 dolāriem sāk tirgot savus kailfoto 1
Pievilcīga MMA cīkstone parāda, kā viņa cietusi cīņā, pēc kuras pat vēlējās pamest sportu

Tomēr viņa ar savu izskatu un dažādām pikantām fotosesijām sociālajos tīklos iekrājusi jau vairāk nekā 2,8 miljonus “Instagram” sekotāju. Piemēram, savā svaigākajā fotosesijā viņa peldkostīmā nodarbojas ar jogu.

Citi šobrīd lasa

Drosmīgais lielceļu policists Semīrs kļuvis par mājsaimnieku
Apelācijas instance negroza četru gadu cietumsodu "Veselības centrs 4" vadītāja Rēvalda meitai par braukšanu dzērumā un gājējas nonāvēšanu 7
Par Olaines aptiekas aplaupīšanu, iespējams, aizturēts NMPD darbinieks 2
Skatīt visus komentārus

"Сделали недоразвитого, больного на голову, распущенного ребенка": жена Виторгана в ужасе от комментариев о ее дочери 1

"Всегда поступаю так, как считаю нужным": почему Вахтанг Кикабидзе больше никогда не вернется в Россию