"Wizards" centra spēlētājam Braientam krustenisko saišu plīsuma dēļ sezona beigusies
Tomass Braients
2021. gada 10. janvāris, 22:54

Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas "Wizards" pamatsastāva centra spēlētājam Tomasam Braientam krustenisko saišu plīsuma dēļ sezona ir beigusies, vēsta ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis.

Jau ziņots, ka "Wizards" sestdien savā laukumā ar rezultātu 124:128 piekāpās iepriekšējās sezonas finālistei Maiami "Heat".

"Wizards" komandai šajā spēlē bija jāiztiek bez līdera Bredlija Bīla, kurš atzīts par kontaktpersonu ar Covid-19 inficētajam Bostonas "Celtics" basketbolistam Džeisonam Teitamam. Tāpat mājiniekiem nepalīdzēja Rasels Vestbruks, kurš guvis augšstilba muskuļa savainojumu.

Savukārt ceļgala savainojuma dēļ "Wizards" jau otrajā minūtē zaudēja pamatsastāva centra spēlētāju Braientu.

Kā tviterī raksta Vodžnarovskis, Braientam konstatēts kreisās kājas ceļgala krustenisko saišu plīsums, kā dēļ basketbolistam sezona ir beigusies. "Wizards" vēlāk apstiprināja, ka basketbolistam ir daļējs kreisās kājas krustenisko saišu plīsums, pagaidām neminot konkrētu rehabilitācijas periodu.

23 gadus vecais Braients šajā sezonā laukumā devās desmit spēlēs, kurās vidēji 27 minūtēs guva 14,3 punktus, izcīnīja 6,1 atlēkušo bumbu un bloķēja 0,8 metienus.

Braienta prombūtnē Skots Brukss uzticējās vācietim Moricam Vāgneram, kurš nepilnās 20 minūtēs guva 13 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. Latviešu centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks šosezon piedalījies vienā spēlē, kurā laukumā pavadīja sešas minūtes.

"Wizards" ar divām uzvarām desmit spēlēs ir pēdējā starp 15 Austrumu konferences komandām un šobrīd ir vājākā komanda visā līgā.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Līga sezonu sākusi bez skatītāju klātbūtnes arēnās, jo koronavīrusa ierobežojumi aizliedz lielākas publiskas pulcēšanās telpās.