Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Olimpiskais čempions vingrošanā Igors Vihrovs ar savu meitu, vienu no Latvijas labākajām vingrotājām 17 gadus veco Elīnu Vihrovu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Olimpiskais čempions Igors Vihrovs joprojām slimnīcā; daudz neskaidrību par notikušo

Sports
2020. gada 13. jūlijā 12:29 2020. gada 13. jūlijā 12:29
  Jauns.lv
Kā noskaidroja Jauns.lv, olimpiskais čempions Igors Vihrovs joprojām atrodas slimnīcā. Par viņa hospitalizāciju kļuva zināms, kad mūsu vingrošanas leģenda neieradās uz Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālo asambleju 10. jūlijā.

Pēc atkārtotas saziņas ar Latvijas Vingrošanas federāciju (LVF) tās ģenerālsekretāre Natālija Prokofjeva Jauns.lv informēja par pašreizējo Vihrova stāvokli.

“Igors joprojām ir slimnīcā, viss ir labi, taču dakteri joprojām īsti nezina, kas noticis. Joprojām notiek izmeklēšana un pašlaik domā, ka problēmas varētu būt saistītas ar vēderu,” telefonsarunā šobrīd pauda LVF ģenerālsekretāre.

Vihrovs ievietots "Gaiļezerā"

Federācijas pārstāve atklāja, ka Vihrovs ievietots Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā "Gaiļezers" un darīja zināmu, ka informēs medijus, kad būs vairāk zināms par titulētā sportista veselības stāvokli.

Ārsti teica, ka šodien būšot zināms konkrētāk, kas noticis. Pagaidām neko vairāk nevaram teikt,” pauda Prokofjeva.

Veselības problēmu dēļ neapmeklē LOK Ģenerālo asambleju

Jauns.lv jau ziņoja, ka pagājušajā piektdienā, 10. jūlijā, LOK Ģenerālās asamblejas laikā tika paziņots, ka klātienē nav varējis ierasties olimpiskais čempions, vingrotājs, LVF pārstāvis Igors Vihrovs. Kā iemesls viņa prombūtnei tika minēta hospitalizācija.

Šo telefonsarunā ar Jauns.lv pagājušajā nedēļā apstiprināja arī LVF ģenerālsekretāre Natālija Prokofjeva, piebilstot, ka mūsu vingrošanas leģendas veselībai nopietnas briesmas nedraudot: “Jā, Igors Vihrovs ir hospitalizēts, neko vairāk nevaram šobrīd teikt, taču viss ir kārtībā.”

Igors Vihrovs ir pirmais Latvijas olimpiskais čempions pēc neatkarības atjaunošanas. Tas notika 2000. gadā Sidnejā, kur rīdzinieks uzvarēja sporta vingrošanā brīvajās kustībās.

Vihrovs ieguvis arī bronzas medaļu 2001. gada pasaules un 2000. gada Eiropas čempionātā brīvajās kustībās.

Saistītās ziņas

Vējonis, Kalvītis, Puče un citi: ievēlēti 19 LOK Izpildkomitejas locekļi 1
Olimpiskais čempions Igors Vihrovs joprojām slimnīcā; daudz neskaidrību par notikušo
13 izcilākie Latvijas sportisti vasaras olimpisko spēļu vēsturē 2

Pēc sportista karjeras beigām Rīgas Olimpiskajā sporta centrā kopā ar citu vingrotāju Jevgeņiju Saproņenko (2004. gada olimpiskais vicečempions atbalsta lēcienā) izveidoja Vingrošanas sporta skolu.

Uz LOK Ģenerālo asambleju neieradās arī Deniss Čerkovskis, Edgars Dupats un Kirovs Lipmans. Pretēji Vihrova gadījumam, šo trīs kandidātu neierašanās tika atzīta par neattaisnojamu, kā rezultātā viņi tika svītroti no individuālo locekļu kandidātu saraksta.

Citi šobrīd lasa

"Gribu strādāt, bet "antivakseru" dēļ to nevaru" Ko darīt? 29
VIDEO: Madara Kiviča televīzijā pirmo reizi parāda savu jauno draugu 1
Ja mamma prokurore, tad jūra līdz ceļiem? 7
Pievienot komentāru

"Не смей меня снимать!": прикрывающая грудь Пугачева убежала от камеры

Шокирующий финал потрясшего мир преступления! Вдовец рыдал на похоронах убитой "грабителями" жены, но его алиби разрушили смарт-часы