Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"International Hockey School" logo. (Foto: IHS)

Latvijas komanda IHS parakstījusi līgumu par spēlēšanu Austrijas junioru līgā

Hokejs
1. aprīlī 13:58 2020. gada 1. aprīlī 13:58
  Jauns.lv / LETA
Latvijā bāzētā "International Hockey School" (IHS) parakstījusi līgumu par spēlēšanu "Erste Bank Young Stars League" jeb Austrijas junioru hokeja līgā, informēja IHS.

Jau ziņots, ka IHS nākamajā sezonā paralēli "Optibet" Hokeja līgas (OHL) turnīram, kur spēlē kopā ar "Prizmu", startēs Austrijas junioru līgā.

Klubs ziņo, ka IHS intensīvi strādā pie jauna dizaina formām un turpina darbu ar potenciālajiem reklāmdevējiem, kas vēlās izvietot savu logo uz IHS spēļu formas.

Nākamā gada sezonā EBYSL spēlēs hokejisti, kas dzimuši no 2004. līdz 2001.gadam, kā arī būs iespēja piesaistīt vecāku gadu spēlētājus. Viņu skaits gan tiks limitēts.

Tāpat IHS intensīvi strādā arī pie ārzemju spēlētāju piesaistes. "Mūsu spēlētājiem šī ir ļoti laba iespēja sevi parādīt Eiropas tirgū, neatraujot sevi no mājām un pierastās vides. Noslēdzoties sezonai, daudzi spēlētāji no EBYSL internacionālās grupas tiek pieaicināti uz EBEL, kur jaunajiem hokejistiem ir iespēja spēkoties ar pieredzes bagātiem spēlētājiem, kuri savas karjeras laikā ir spēlējuši spēcīgās līgās. Arī treneriem šī ir lieliska iespēja iegūt starptautisku pieredzi, tādēļ IHS strādās pie trenera sastāva

optimizācijas un tiek izskatīta iespēja piesaistīt jaunus papildspēkus," raksta klubs.

Ņemot vērā to, ka šī gada sezona beidzās ātrāk, IHS plāno darbību uzsākt jau pēc diviem mēnešiem. Laikā no jūnija sākumam līdz jūlija beigām IHS sagatavos un atlasīs spēlētājus 2020./2021.gada sezonai dalībai JAHL un EBYSL čempionātiem.  

"Plānojam ļoti intensīvu sagatavošanos posmu. Sākumā daudz spēka tiks veltīts fiziskajai sagatavotībai un individuālai spēlētāju tehnikai, kā arī slidošanas prasmju pilnveidošanai, izmantojot IHS treniņ bāzi un HDTS unikālo slidošanas trenažieri. Uz augusta sākumu plānojam jau nokomplektēt komandu un Latvijā izspēlēt pāris draudzības turnīrus. Tuvākajā laikā  uzsāksim anketu pieņemšanu dalībai 2020./2021.gada sezonai. Anketu atlase būs arī pirmais atlases posms, kas tiks balstīts uz iepriekšējo gadu statistikas," starpsezonas plānus ieskicē IHS.

IHS savu darbību uzsāka 2017.gadā, pirmo reizi Latvijā izveidojot speciālu, individuālo pieeju saviem audzēkņiem. Sākumā klubs spēlēja U-17 līmenī, bet jau pērn komanda startēja U-15, U-17 un JAHL turnīros. Treneru kolektīvā ir Latvijas hokejā zināmi spēlētāji kā Vladimirs Golovkovs, Makisims Širokovs, Edgars Lūsiņš, Sandis Grīnbergs, Juris Repss un citi.

Citi šobrīd lasa

FOTO: tā tagad izskatās mājās, kur pirms teju 40 gadiem tika uzņemts "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" 14
"Lai neaizripo neceļos!” - Kaža nopircis Valtera Frīdenberga mantojumā atstāto motociklu 4
Strādājošie sūdzas - darba devējs aizliedz pēc ceļojuma 14 dienas ierasties darbā un neizmaksā algu. Vai tā drīkst? 12
Tēmas: Austrija
Pievienot komentāru

Звезда сериала "Хор" пропала без вести: ее 4-летний сын найден один в лодке

Еще не конец: тяжелобольная Заворотнюк продолжает бороться за жизнь